Tantei wa Mou, Shindeiru. 04 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GOOGLE  PL do 1080p
ARCHIVE  PL do 1080p
CDA  PL do 1080p
NETU PL do 720p
SIBNET PL do 720p
MYVI PL do 720p
Google  PL do 1080p
Archive  PL do 1080p
Cda.pl  PL do 1080p
Netu PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Vidoza  PL do 720p
Mix  PL do 1080p
Sibnet PL do 1080p
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
4
Autor napisów: 

Grupa: Kitsune-subs | Tłumaczenie:

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (11)

0 0

Fajne, fajnie

0 0

miły do ogl odc

0 0

Przyjemnie się to ogląda

0 0

ciekawe

0 0

Czy to zbieg okoliczności że oko tej idolki wygląda identycznie co tej zmarłej detektyw

0 0

Głupie pisanie mądrych postaci... Główny bohater bierze wnioski z sufitu, wywnioskował , że dziewczyna bez oka powinna mieć problemy z głębią i szerokością pola widzenia choć nie mógł porównać tego ze stanem normalnym... Całą resztę jednak wziął z niczego.

0 0
@Freckles-san

Z jakim stanem normalnym?

0 0
@Karol

Z obojgiem oczu. Nie wie jaki miałaby jakby widziała na oba czy jedno. Wiedział tylko jak widzi w ten sposób. To tak jakby stwierdził, że ktoś chodzi wolniej niż powinien mimo, że nie widział wcześniej jak ktoś chodzi.

0 0
@Freckles-san

Tylko że takie dane możesz wywnioskować po zachowaniu. Człowiek w jakiś sposób sobie tą 1/5 zasięgu wzroku amortyzuje to ruchach. To nie jest tak że on wyciągnął to z sufitu. Facet ma wiedzę oraz potrafi zauważać pewne aspekty które większość ludzi po prostu pomija bądź nie zwraca na nie uwagi. Jeśli wiesz coś, to możesz być na to wyczulony. Z resztą to działało na bardzo prostej zasadzie "widzisz przez ściany" więc resztę sobie dopowiedz.

0 0
@iron1992

No właśnie nie. Utrata 20% wizji nie będzie aż tak zauważona w ruchach, szczególnie jeśli mowa tu o codziennych czynnościach, te można nawet wykonywać z zamkniętymi oczami. Dodatkowo, TYLKO w przypadku utraty, a nie życia od zawsze z takim wzrokiem będzie skutkowało problemami, tak, będzie się poruszać jak gdyby nigdy nic, podobnie z oceną głębi, to mocno przesadzone, jak mówią, że z jednym okiem nie można ocenić głębi, można. To jest pisanie w zakresie, że "kiedyś przeczytał w książce coś, zapamiętał, i teraz z tego korzysta". To nie jest mądre pisanie, bohater wielce wie już wszystko od początku, a potem na siłę starają się wszystko wytłumaczyć dlaczego tak myślał. Już stwierdził, kto za tym stoi, dowodów zero... Jedyne, jedyne co mógł zauważyć to to, że ona kłamie i być przez to bardziej czujny, po za tym, każdy niby dowód o którym mówił był na zasadzie "bo tak". Tu nie ma dochodzenia, tylko tajemnica o której już główny bohater i tak wie.

0 0

fajnie fajnie

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?