Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Tate no Yuusha no Nariagari Season 2 – 13 PL

Poprzedni odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Mix  PL do 1080p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
13
Autor napisów: 

TMJ

Opis odcinka: 

Naofumi i jego drużyna w pewnym celu opuszczają rodzinną wioskę Raphtalii, Lurolonę. Po drodze Raphtalia oraz Rishia wspominają czas, gdy razem z Kizuną wybierały ubrania w Królestwie Mikakage. Półczłowiek jest przebierany przez Bohaterkę Sprzętu Łowieckiego w różne stroje, w co angażuje się również Rishia?!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Cast Away: Kizuna poza światem xD

0 0

Zaiste, słusznie komentują oglądający. Ten sezon był jak tort z chleba i keczupu - można zrobić, ale po co? Zaś ostatni odcinek jest jak korniszon na czubku tegoż tortu.

0 0

Wspominki takie

1 0

szczerze to jest najlepszy odcinek tego sezonu

2 0

tragedia ten sezon

0 0

No to koniec .

7 0

A więc ostatni odcinek w stylu... OVA. Po tym wszystkim, to chyba wyszło na plus. Nie mniej, sezon 2 przygód tarczownika, to TOTALNA PORAŻKA (i nie mówię tu o tym serialu animowanym). Scenariuszowo leży, fabuła, część o żółwiu miała jakiś cel, dalej to się kręciło bezsensu. Nowe postacie nijakie, ale to przez to, że nie były niezbędne historii, walki słabe, a w drugiej części sezonu 2 wręcz beznadziejne... Bańka pękła, wszyscy myśleli, że będzie tak jak w sezonie 1 a tu się okazało, że nie. Najciekawsze wątki z s1, przepadły, nie było tu praktycznie niczego za co tylu pokochało tą serie (wątek upadłego bohatera, wątek rasizmu, wątek niesłusznego oskarżenia, bycie poszukiwanym...) za to do ekstremum podniesiono takie generyczne zagrywki jak: beznadziejność pozostałych bohaterów, wieczne słodzenie tarczownikowi przez "pozytywnych" bohaterów... do tego dodano typowe isekajowe zagrywki, najtańsze deus ex machiny, a nie wielka część fanów którzy jeszcze próbowali przekonać, że sezon 2 jest dobry, zaczęli zachwalać serie gdy na ekranie pojawiło się znęcanie fizyczne... Sezon 1 swoją świetną reżyserią, genialnie maskował to, co teraz wyszło. I nie, mam gdzieś, że skipowano mangę, bo produkt jako taki musi bronić się sam, a sezon 2 tarczownika to dno. Może 13 odcinek, jako taki luźny epizodzik, w miarę wyszedł, ale 12 głównych odcinków to nieśmieszny żart. Nie zdziwię się jak sezon 3, tak hucznie zapowiadany jeszcze przy sezonie 1, okaże się jeszcze większą beznadzieją od tego.

2 0
@Freckles-san

Ja po pierwszym odcinku odpadlem winszuje cierpliwosci. Nie moglbym sie tym katiwac juz. Manga jest troche lepsza. Ale nie znajdziesz juz tam tego co bylo w pierwszym sezonie

0 0
@elowrzud

No cóż, jak pisałem... z sympatii do sezonu 1. Ten, nie jest nawet jego cieniem. Pewnie sezon 3 też obejrze... ale spodziewam się czegoś na poziomie tego.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?