Tayutama: Kiss on My Deity

Na terenie szkoły, do której uczęszcza główny bohater, odkryte zostają tajemnicze pieczęcie, wokół których kręcą się duchowe byty, nazywane tayutai. Yuuri Mito, jako przyszły spadkobierca pobliskiej świątyni szintoistycznej, postanawia przeprowadzić egzorcyzmy i zapieczętować złe moce. W trakcie rytuału pojawia się potężna tayutai o imieniu Kikuramikami no Hime i informuje bohatera, iż w tym oto miejscu jego przodek wraz z nią zapieczętowali trzy groźne istoty. Pod żadnym pozorem nie można doprowadzić do ich uwolnienia, więc kończy się na tym, że przez przypadek pieczęć zostaje złamana, a demony wydostają się na zewnątrz.

Gatunek: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2009
Czas trwania: 
12x23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (16)

Całkiem fajne, choć zakończenie mogłoby być inne, lepsze. Cho tak naprawdę spodziewałem się, że w taki sposób się zakończy. Smutno, na szczęście specjale poprawiają humor.

Ludzie! To jest szajs, to nie zasługuje na więcej niż 6. A ja sam dam temu 4/10. Kreska uboga, z muzyki tylko fajny był opening, fabuła mimo fajnego założenia i dobrego początku, gdzieś odleciała... Jedna z bohaterek to zmienna zołza jakich mało... NIE POLECAM! Posłuchajcie arcy-poyeba-wujka-Kazena! EDIT!! Ale możecie obejrzeć speciale dla poprawienia sobie humoru.

0 0

Nawet spoko :P

1 1

:)

0 0

Fajne ale szału nie ma :)

0 1

Fajne anime, lecz zakończenie.... Nie nazwałbym to "Happy End" no cóż :P

Seria godna polecenia.

Anima wciągająca :D

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?