Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Tengoku Daimakyou

  W obrębie bezpiecznych murów, młodzież jest wychowywana przez roboty w warunkach zbliżonych do przedszkola. Choć na pierwszy rzut oka życie tam może wydawać się nieświeże, dzieci są pełne potencjału i ciekawości. Pod wieloma względami jest to jak kawałek nieba – świat zewnętrzny to istne piekło. Jest prawie całkowicie pozbawiony wszystkiego, co mechaniczne i zamieszkany przez dziwaczne oraz potężne nadnaturalne istoty.
  Maru wraz z Kiruko przemierzają te demoniczne pustkowia w poszukiwaniu nieba. Po długim czasie bezowocnych poszukiwań, może jednak jest ono tylko ulotnym snem, niżeli rzeczywistością.

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  13×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Jest moc :)

  0 0

  Jedna z najlepszych produkcji tego sezonu. Czekam na kolejny sezon, dużo potencjału. Produkcja na wysokim poziomie, widzowie nie są traktowani jak debile, zamiast tego mamy dobrze wyłożone, skomplikowane historie, dramę, sporo chemii między różnymi postaciami, ciekawy, wciągający świat przedstawiony... Dla mnie porządne, trzymające się 9/10 (nie masterpiece, ale jedno z lepszych anime, jakie widziałam ever).

  0 0

  Mocne anime...

  0 0

  Fajne :)

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL