Tensai Ouji no Akaji Kokka Saiseijutsu

Książę tego małego i słabego królestwa dąży tylko do jednego: sprzedania swojego kraju, by uzyskać w ten sposób spokojne życie, pełne wolnego czasu! Niestety na drodze do spełnienia tego celu staje mu godny przeciwnik – jego własny geniusz. Z każdym kolejnym sukcesem zyskuje on coraz więcej przychylności swoich poddanych, przez co spełnienie własnych marzeń staje się trudniejsze!!

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Całkiem fajne :)

0 0

Seria całkiem niezła, elementów komediowych także nie brakuje, jednak męczy spory nadmiar politykowania w większości odcinków.

0 0

No i koniec, czekamy na 2 sezon .

0 0

Po pierwszysch dwóch odcinkach jakoś mnie to nie wciągnęło ale dałam tej produkcji szanse i się nie zawiodłam. Anime wciąga w wir walki, intryg i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Drugi sezon zapewne równie dobrze by się prezentował co jego poprzednik, pozostaje tylko czekać :D

0 0

fajen 9 :D

2 0

Fajne anime. Chętnie zerknąłbym na drugi sezon.

Póki co obejrzałem 2 odcinki, za chwilę leci 3 do obejrzenia. Luźny klimat a zarazem zawiła historia, dobra komedia z dodatkiem dyplomacji, wojskowego fechtunku, niecodziennej i zawiłej strategii oraz przyjemnej kreski. Jak na komedie jest bardzo przyjemne w oglądaniu, nie jest to pośmiewisko z bohatera, lecz historia z księciem który mi swej leniwości w pełni oddany jest królestwu a jego geniusz oddaje oryginalne strategie w ruch. Niecodzienna komedia którą jestem w stanie polecić każdemu.

5 0

Po 2 odcinkach, tytuł kreuje się bardzo dobrze. Osobiście podoba mi się klimat geniusza który osiąga sukces przez swoje umiejętności i sytuacje losowe - chociaż absolutnie nie chciał tego osiągnąć. Dodatkowo trochę polityki i wojskowości, jako że mówimy o księciu i historia jak się patrzy!

Ta postać z tyłu tego plakatu wygląda jak Emilia.

1 0
@拍松さん

Nie tylko jest podobna ale także dabinguje ją Takahashi Rie która podkłada głos Emilii z ReZero

Zapowiada się jako komedia z udziałem "geniusza" - króla, który nie chce być wcale władcą. Humor od samego początku, co jak dla mnie jest oznaką słabej jakości anime z wieloma humorystycznymi wstawkami dla podciągnięcia oglądalności. Narazie słabo to widzę, ale zobaczymy jak się to rozwinie.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane