Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita

Opowieść dotyczy Yuuji Sano – pracownika firmy, która jest bardzo surowa wobec swoich pracowników. Pewnego razu, po przyniesieniu dodatkowej pracy do domu, otrzymuje niezwykłą wiadomość: „Zostałeś powołany do innego świata!” Jak można się domyślić, przechodzi do świata podobnego do gry, pełnego pasków statusu i umiejętności. Nasz bohater od samego początku oswaja śluz i tym samym zdobywa zawód poskramiacza bestii. Ale to nie wszystko! Zaraz potem nagle budzi swoje magiczne moce i otrzymuje drugą profesję – Mędrca! To przygoda Yujiego w towarzystwie szlamu – podobno najsłabszego potwora na świecie.

Zwiastun: https://youtu.be/s4BQL8Whpq4

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
?×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ciekawe anime dobre jako przerywnik.

0 0

Ta seria strasznie nie przypadła mi do gustu. Zaczynając od tego, że robi jedną z rzeczy, której nienawidzę najbardziej, czyli wrzucanie wszystkich popularnych rzeczy do serii i liczenie, że się przyjmie. Bohater jest overpower, trafia do innego świata przez przepracowanie w biurze, a najbardziej nielubianą dla mnie rzeczą jest wrzucenie slimów. Osobiście bardzo lubię serie, w których występują slimy, które są pierwszoplanowymi postaciami ale coś takiego jak tu zrobili strasznie mi nie pasuje. Jakby jeszcze zrobili, że te slimy mają różne rodzaje i używają różnych magii, to jeszcze bym zrozumiał ale to, że przerzuca magie na nie to już dla mnie jest kiepskie albo co za "mądry" człowiek wymyślił, aby slimy miały pancerz. Najlepsze w tym, że tylko pojedyncze slimy dostały je. Chociaż najlepszym hitem w tej serii jest mana. Chłop patrzy na manę kiedy mu się skończy i rozważnie jej używa w walkach ale jak przychodzi co od czego to może sobie narobić z kilkaset tysięcy many na minusie i po wypiciu soczku z grzyba powraca mu ona do stanu przed 10 minut. Ogólnie seria NIC sobą nie wnosi nowego i gdyby nie to, że zacząłem się nudzić serią po 7 odcinku i szkoda mi było jakbym jej nie dokończył to bym jej nie obejrzał 5/10.

0 0

ending super zabawny!!!!

0 0

Nieco standardowy Isekai, ale slimy dodają sporo humoru. Całość jest zaskakująco przyjemna w odbiorze mimo, że protagonista to bad ass w każdym calu i nikt mu nie podskoczy.

0 0

Fajne.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?