Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita 12 PL

Poprzedni odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Doodstream  PL do 1080p
Mega  PL do 1080p
Mp4upload EN do 720p
Sbplay EN do 720p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

2 0

Walka na poziomie serii czyli średnia, a nawet trochę poniżej

3 0
@tsuka850

Oj tak. Seria jako odmóżdżacz jest spoko, ale walki, które w 90% odbywają się spamowaniem jednego i tego samego spella po pewnym czasie zaczynają... nie wiem jak to określić... nawet nie nużyć. Bardziej zmuszać do zastanowienia czy to naprawdę wszystko na co było autora stać. Szczególnie widać to po tym odcinku. Gdybym miał walnąć kielona za każdym razem jak pada tekst "piekielny ogień zagłady" to w połowie odcinka bym skończył flaszkę. Szkoda bo Yuji jako rzekomy mędrzec ma patrząc po tych jego menu dostęp do wszystkich możliwych czarów, a wali tylko 1 i tym samym. Inna sprawa, że tego propheta mógłby załatwić jakąś czarną dziurą...

0 0
@mongol13

Zgadzam się. Walki wg mnie są płaskie. Niby wyświetlają mu się ekrany z umiejętnościami, które łączy, ale jak dla mnie brak tu pokazanych nazw, które łączy w celu uzyskania potężnych czarów. Po prostu mazia sobie palcem po ekranach (swype?), po czym BUM! JEB! Megamagia! Walka z tym bóstwem/czort wi czym przegadana. A używanie przez obydwu Piekielnego Ognia Zagłady, to jak gra w ping-ponga - kto pierwszy odpadnie. On sam zaś, wg mnie odebrał za mało obrażeń. Nie było zbytniej dramaturgii. Sam fakt pojawienia się Yuji'ego w tym świecie nie został dobrze ukazany, co wg mnie, trochę denerwuje. Jestem fanem isekajów i właśnie przywołanie/reinkarnacja bohatera są ważną częścią składową tego gatunku. Poza tym uważam, że anime robi się z ciekawych mang. Tej nie czytałem, więc nie mam odniesienia, jednak jeśli manga jest równie "ciekawa", to zaszło tu jakieś qui pro quo. Jednak jeśli jest lepsza, to studio zawaliło sprawę z animu. Osobiście nie czekam na drugi sezon. Ten zmęczyłem, bo zacząłem oglądać i nie lubię porzucać w środku.

1 0

Dla mnie osobiście przyjemna seria. Mam nadzieję, że ta krótka scenka w gildii, jest "zwiastunem" nadchodzącego drugiego sezonu.

2 0

No i koniec 1 sezonu :( , ne mogę się doczekać drugiego sezonu!

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?