Tensura Nikki: Tensei shitara Slime Datta Ken

Nawet w świecie fantasy, nie ryzykujemy naszym życiem codziennie. Przed Rimuru stoi wiele zadań. Musi zapewnić mieszkańcom swojej wioski wystarczającą ilość jedzenia i przedmiotów codziennego użytku. Dochodzą też inne problemy… Seria opowiada o trudnościach w codziennym życiu naszego Slime’a i jego przyjaciół.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Oglądając jakąkolwiek serie, nie mam zwyczaju pomijania fillerów, tak tutaj 12 fillerów z rzędu jest po prostu nudne - te 12 odcinków jest skierowane dla ekstremalnych fanów serii lub dzieci którym nie przeszkadza kompletny brak akcji/fabuły - 3/10

0 0

Dajcie w końcu trzeci sezon xD

@Certez

Co ty tak wybiegasz do przodu. Jeszcze nawet partu drugiego, drugiego sezonu nie było a ty już trzeci sezon chcesz :P. Nie no. 2 part drugiego sezonu będzie od tego wtorku (6 lipiec 2021) emitowany. :P

No i ten dodatek się skończył. Cóż, anime dla fanów serii, inni nie znajdą w tym nic. Ja sam, mimo, że lubię przygody Slima ta seria mnie dość często ...wynudzała. Zamiast dać szanse postacią częściej pomijanym, zasadniczo zawsze kreci się wokół jednych i tych samych, co gorsza zakres ich historii, żartów czy dialogów są przez cały sezon praktycznie takie same, co po objerzeniu 12 odcinków może najzwyczajniej nudzić. Brakuje tu też krzty fabuły, mamy bardziej 10 2-minutowych gagów zlepionych w cały odcinek, brakuje w nich choć trochę kreatywności, jakiegoś problemu, jest Utopia w której Rimuru jest kochany i wielbiony a wszystko co w Tempest, to wręcz marzenie komunisty. Brakowało tu choćby małych typowych dla sitcomu fabuł, jak choćby jakiś problem z uprawami. Jeśli chodzi o postacie to starają się być na takie jak w oryginale, ale bardzo szybko okazuje się że zakres ich zachowań jest bardzo ograniczony. Odcinki przelatują, wątpię by ktoś pamiętał coś na dłużej. Doceniam za to za oprawę muzyczną i animacyjna, bo wygląda bardzo ładnie jak na tego typu serie. Ostatecznie dam 5/10. Anime dla fanów slima, takie dość lekkie okruchy życia, wszystko się toczy zbyt idealnie.

0 0

Fajne odmóżdżenie... :)

Tak ogólnie jak zaczynałem to anime że 1 sezon to coś mnie cały czas trzymało, że w tym sensie że pierwsze 10 odcinków mnie trochę nudziło ale że tak jakbym miałem zaraz wstrzymać oglądanie ale cały czas było w tym coś fajnego tylko nigdy nie wiedziałem co, może akcja albo komedia albo że jest to isekai nadal nie wiem. Napiszcie co wam się podoba w tym anime, tak szczerze bo jestem ciekawy opini innych osób, ale nie licząc kreski.

0 0

Szczerze, wolał bym, żeby animowali kolejny sezon a nie spinoffy :/

@Certez

Ciesz się że coś wogule dodali. I sory jeśli to nie miło zabrzmiało ale nie wiedziałęm jak odpowiedzieć : )

0 0
@Timeochan

Nie no spoko, jasne, rozumiem Cię, po prostu nie mogę się już doczekać Veldory w ludzkim ciele xD

@Certez

Kolejny part drugiego sezonu zacznie być emitowany tuż po zakończeniu tego spinoffu. Do tego czasu podziwiajmy tą kreskę bo przy Rimuru ona wygląda szczególnie pięknie, oraz to jak zarąbistą postacią jest Geld, mimo iż jest to pokazane tylko scenkowo.

Mam pytanie czy to jest tak jakby 2 sezon nadal czy takie pomiędzy 1 a 2

@Timeochan

Właśnie się dowiedziałem, że w 6 odcinku jest podobno nieco bardziej sprecyzowany czas akcji względem serii głównej i będzie to około wtedy połowy pierwszego sezonu bodajże.

@Timeochan

I tak i nie. To jest spinoff. A jego zawartość obejmuje czas pierwszego sezonu i okres drugiego sezonu sprzed ataku na Tempest. Z tego co pamiętam nie było dokładnie sprecyzowane. W każdym bądź razie to co tu jest to na pewno po pokonaniu króla Orków w pierwszym sezonie oraz około zakończenia pierwszego sezonu.

@Maneod Nys

A dzięki, a tak w ogóle co to spinoff ? :)

@Timeochan

Spin-off (ang. produkt uboczny) – w terminologii związanej z produkcją filmową, telewizyjną i grami komputerowymi jest to określenie nowego produktu powstałego na bazie dużej popularności bohaterów lub wątków produkcji oryginalnych. Spin-off występuje też w książkach i komiksach (głównie amerykańskich, a rzadziej w japońskich) – najczęściej prezentuje wtedy przygody drugoplanowych bohaterów serii pierwotnej, rozwijając wątki poboczne. Via Wikipedia. Czyli seria poboczna, korzystająca i odwołująca się do wątków głównych lub bohaterów, którzy w takim wątku głównym się pojawili. Najczęściej rozwija ona swoją własną historię. Tutaj akurat mamy serię, która korzystając z postaci i wątków z (na pewno 1 sezonu) serii głównej, w celu zobrazowania jak wygląda ich życie codzienne, oraz ich rozrywki, wtedy kiedy nie muszą walczyć z wrogami lub rozwiązywać główne problemy. Nie jest to jednak OVA, ponieważ OVA to Oryginal Video Animation, czyli animacja wydawana bezpośrednio na rynek, bez dystrybucji telewizyjnej i/lub kinowej, licząca z reguły mniej odcinków. OVA może być spinoffem serii, ale nie musi. Tak samo spinoff serii może być stworzony w formule OVA, ale nie ma takiej potrzeby.

@Maneod Nys

Dzięki, ależ ty się rozpisałeś

0 0
@Maneod Nys

Ależ się rozpisał xD

@Certez

xD. No cóż. Jak mam z kim rozmawiać i o czym to nie potrafię się powstrzymać.

czyli to taki spin of 1 sezonu ?? czy jak

@Predator / Adam

To jest spinoff na bazie mangi spinoff, pisanej przez autora WN i LN.

@Predator / Adam

Ja myślę że to są urywki z 2 sezonu których nie pokazywali albo ciąg dalszy 2 sezonu ale nie część druga tylko takie dodatkowe żeby pokazali jak u nich wygląda lato na przykład.

Fajnie że już nowy odcinek

1 0

Grafika prawie taka sama , dobre i to, slime będzie co tydzień, a w lipcu reszta 2 sezonu !

@Anonim

A czyli to tak będzie aż do lipca

0 0

gdyby nie ta beznadziejna grafika to byłbym zachwycony a tak to Takie mech.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane