Tensura Nikki: Tensei shitara Slime Datta Ken 04 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Cda.pl  PL do 1080p
Highstream  PL do 10800p
Vidlox  PL do 720p
Netu PL do 720p
Wolfstream  PL do 720p
Cloudvideo  PL do 1080p
Vidoza  PL do 720p
Mp4upload EN do 720p
Mp4upload EN do 720p
Numer odcinka: 
4
Opis odcinka: 

Zmieniła się pora roku i do Tempest zawitało lato. W wyniku wykarczowania znacznych połaci lasu doszło do zmian w ekosystemie i kraj zalała fala upałów. A gdzie lato i upały, tam oczywiście plaża i stroje kąpielowe… Poczciwy slime i jego świta ruszają nad wodę!

Discord anime odcinki
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (12)

Niby Rimuru jest aseksualny, a jednak wszyscy preferują dla niego dziewczęce ubrania a nie unisex. "Stanie się uroczą mangową dziewczynką, marzenie co poniektórych otaku".

0 0

XD

1 0

Ja to traktuje jak taka pauza przy oglądaniu innych serii :)

0 0

Veldora świetnie się bawi z ifrytem dla zabicia czasu, a Rimuru jest obojnakiem ! uniwersalny i tyle XD .....

1 0

@timeochan Rimuru już to sprawdzał i powiedział że slime'y są bezpłciowe. To było w tym odcinku 1 sezonu w którym eksperymentował z nowym ciałem Shizu i robił dorosłe wersje klony samego siebie

0 0

I te ostatnie 5 sekund :) Cały czas się zastanawiam czy Rimuru jest chłopakiem czy dziewczyną czy tym i tym czy bez płóciowym :) Ktoś mi odpowie proszę bo jestem ciekaw.

3 1
@Timeochan

Rimuru jest absolutnie bezpłciowy w swoim obecnym ciele. Jego niezmierne zainteresowanie dla kobiet wynika z faktu, że w poprzednim życiu jego dusza była związana z ciałem mężczyzny heteroseksualnego. Też pomimo tego, że jego obecne ciało jest wynikiem analizy ciała ludzkiej kobiety, to nie wpływa to na jego płeć wynikającą z jego gatunku -bezpłciowość. Obecnie jest w stanie również ukształtować własne ciało tak by wyglądało jak męskie lub żeńskie, jednak nadal nie nadaje mu to płci biologicznej innej jak bezpłciowa. Co najwyżej ktoś mógłby na pierwszy rzut oka stwierdzić, że fenotypowo to kobieta lub mężczyzna, ale gonadalnie i strukturalnie (nie wiem jak to inaczej określić bo nie wiem czy slimy mają tutaj chromosomy lub geny) jest bezpłciowy. W wyniku tego jego płeć można zdefiniować tylko i wyłącznie na bazie jego psychologii. Ta jednak, pomimo wystąpienia cech, charakteryzujących go jako mężczyznę, nie są wystarczające do wykluczenia możliwość zmiany jego umysłu na bardziej kobiecy, tym samym bardziej ku kobiecej płci. A ponieważ nigdzie nie zostało zdefiniowane jednoznacznie czy psychologicznie definiuje jednoznacznie się jako mężczyzna, i przez fakt używania przez niego w stosunku do niego samego sformułowań bardziej męskich, wskazywało by na bycie mężczyzną. Podsumowując. Cieleśnie jest pozbawiony absolutnie jakiejkolwiek płci. Umysłem skłania się bardziej w kierunku mężczyzny, ale nie jest to kompletne.

@Maneod Nys

Ale charakter Rimuru nie zmienił się gdy przejął ciało, więc to nie zależy od tego.

@Maneod Nys

Ja mam dopiero 13 lat więc nie ogarnąłem połowy XD ale dzięki

0 0

Biedni starsi bracia podrzuceni przez swoje siostrzyczki.

0 0

Czemu oni wszyscy są tacy włochaci? XD

1 1

Na szczęście, na samym końcu odcinka, pokazali Rimuru w tym stroju :D

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?