The God of High School 13 PL

Poprzedni odcinek
Vidlox  PL do 720p
Aparat  PL do 720p
Vev  PL do 1080p
Cloud  PL do 1080p
Netu PL do 720p
Vidoza  PL do 720p
CDA  PL do 1080p

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
13
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (12)

0 0

To Najlepsze Anime jakie do tej pory obejrzałem

0 0

No trzeba przyznać, fajne zakończenie :)

2 0

Kurwa, tu są lepsze sceny walki niż perełki z najnowszego SAO xD Chciałbym zobaczyć kontynuacje ;c

0 0

:) :) :) Świetne :)

0 0

Ze względu na manhwe powiem OK ujdzie :D jak zwykle czekamy na 2 sezon... na zachętę polecam do czytania manhwy jest PL :)

0 0

No i się skończyło. Jak zawsze w tego typu seriach kończy się cliffhangerem w najciekawszym momencie.

1 0

I o to jest Boski Cesarz , Małpi Król , Seiten Taisei , a co do słów Park Mujina to Jin Mori cały czas jest Bogiem Sun Wukongiem nie może zginąć od rąk człowieka bo sam nim nie jest , jest nieśmiertelny i może się odradzać , i manipulacja wyglądem i wiele innych , szkoda że nie posiada swojej pamięci całej , a co do Kim Ungnyeo bardzo słabo wprowadzona , mam nadzieję że jak będzie drugi sezon to tak mocno nie będą ucinać, i łatwo się domyślić że dziadek który go wychowywał nie jest jego biologicznym , bo Jin Mori Jest Bogiem który został znaleziony przez dziadka w krzystale na misji , ciekawe co ? bardzo podobne do Son Goku Nawet ich charaktery są takie same praktycznie Kochają walczyć i dużo jeść i cenią sobie przyjaciół , i obsesja na punkcie żeby stawać się ciągle lepszym , sorki ale musiałem to napisać bo strasznie te dwie postacie są podobne do siebie , i sa inspirowane tą samą postacią Sun Wukongiem, a Sam Son Goku znaczy Wukong po Japońsku

0 0
@Bydlak3001

A pamiętasz jak młody Goku latał na chmurce i miał kijek który zmieniał rozmiar ? ;) Jak poszukasz to znajdziesz więcej postaci inspirowanych małpim królem w znanych anime np. Naruto czy high school dxd. :)

0 0
@Grajus

Tak pamiętam Goku Nyoi-bō magiczny kijek , przez Goku jest używany na początku serii , a co inspiracji w naruto to tak wiem Sarutobi Hiruzen 3 Hokage najbardziej niedoceniana postać . i był inspirowany mocno własnie małpim królem jeszcze miał możliwość przywołania Małpiego Króla Emma który był niezwykle potężny i zmieniał się w magiczny kij też , i Hiruzen potrafił władac pięcioma naturami czakry do perfekcji każdą! , Małpi Króla można nawet spotkać w Smite lolu czy dota 2 , a w high school dxd widziałem nawiazania do mitologi nordyckiej tylko tyle , high school dxd mnie zawiódł i główna postać działała mi na nerwy strasznie . strasznie sie to oglada z biegiem czasu ,

0 0

Zapowiada sie nieżle

1 0

No ta scenka w której ta dziewczyna znalazła to kobiete z tej szóstki, tak jakby się z dupy pojawiła a to dlatego że sama postać została wycięta z 2 ostatnich odcinków.

0 0
@Wojtek

A ja się zastanawiam... gdzie mi ta postać umknęła.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?