Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos

Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos to kolejny pełnometrażowy film Fullmetal Alchemist. Poszukiwania zbiegłego alchemika, Melvina, z tajemniczymi zdolnościami, który odsiadywał wyrok za kradzież, doprowadzają braci Elric do odległej doliny slamsów zamieszkanej przez Milos, dumnych ludzi walczących z biurokratyczną eksploatacją. Ed i Al szybko trafiają w sam środek rosnącej rebelii, skierowanej przeciwko ich prześladowcom. Konfliktowi przewodzi Julia, młoda alchemiczka, która zaprzyjaźnia się z Alphonsem. Julia nie cofnie się przed niczym, aby przywrócić Milos dawną świetność – nawet jeżeli oznacza to opanowanie okropnych mocy mistycznego kamienia filozoficznego.

Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
111 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

8/10 ----- Musze przyznać, że było bardzo ,, widowiskowa '', jeżeli chodzi o poziom umiejętności niektórych bohaterów w tym filmie. Coś jak ,, alchemia na sterydach ''. Ogólnie nie nudziłem się oglądając, wręcz przeciwnie obejrzał bym trochę dłużej. Historia ciekawa na swój sposób. Trochę zabrakło mi tu humoru, ale akcją to nadrabiano, więc jest dobrze. Zakończenie najbardziej utkwiło mi w pamięci. Film jak dla mnie super. Warto było obejrzeć. -----

Po filmie spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Oczekiwałem, że będzie to kontynuacja serii TV, Ed miał iść bodajże na zachód, a Al na wschód. Chociaż film i tak był dobry, i przynajmniej jest materiał na jeszcze jeden ;)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?