Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Tokyo Revengers 11 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Netu PL do 720p
Cda.pl  PL do 1080p
Doodstream  PL do 1080p
Mp4upload  PL do 1080p
Sibnet PL do 1080p
Cda.pl  PL do 1080p
Netu PL do 720p
Streamsb PL do 1080p
Doodstream  PL do 1080p
VK  PL do 1080p
Sibnet PL do 720p
Mp4upload EN do 720p
Mixdrop EN do 720p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
11
Autor napisów: 

Grupa: Kitsune-subs | Tłumaczenie: Sensej123 |

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

ile to ma odcinków 12 ?

0 0
@Bejbi 1875

Ma 11 a ma mieć 24

0 0

Ale się tak fajnie zrobiło pod koniec, że wszystko się udało itp, ale coś i tak pewnie się odwali

0 0

Na pewno to nie jest koniec. Nie wiem jak się ma anime do mangi z materiałem więc zakładam że jeszcze coś się wydarzy

Nie wierze, by to wszystko miało się już skończyć.

0 0

Nie rozumiem logiki, że Naoto też jest świadomy zmian, przecież nie powinien pamiętać tego, co w rzeczywistości nie miało miejsca.

@Certez

hmmm .. ale to dzięki Naoto, Takemichi może się przenosić w czasie ...więc to całkiem zrozumiałe że pamięta o poprzednich wydarzeniach.

@mixerred

Za pierwszym razem, nie przeniósł się dzięki Naoto.

0 0
@mixerred

Samo przenoszenie się w czasie, na dany moment jest dla ludzkości nierealne, więc powodów dlaczego może pamiętać, jest tak naprawdę nieskończenie wiele, ale z tego co nam do tej pory przedstawili, logiczną sytuacją by było, że nie pamięta. Po za tym, z tego co wiemy, Takemichi może się cofać w czasie sam z siebie, Naoto nie jest do tego wymaganym czynnikiem, analizując wcześniejsze odcinki, doszedłem do wniosku, że możliwe jest, iż Takemichi może używać Naoto jako teleportu do przeszłości, dzięki temu, że się mu zwierzył z tego, że pochodzi z przyszłości. Sądzę tak ponieważ na dany moment, Takemichi się zwierzył tylko i wyłącznie Naoto. Oczywiście możliwe, że jest więcej czynników które są wymagane albo, że moja teoria jest błędna, ale aktualnie, z wiedzą pochodzącą tylko i wyłącznie z anime, moja teoria ma jakiś sens. To jeszcze słów kilka na temat tematu głównego: Naoto mógłby pamiętać o tym wszystkim dzięki więzi która powstała między nim i Takemichim, przez którą Naoto stał się tak jakby częścią mocy Takemichiego, ale z logicznego punktu widzenia, tylko Takemichi się \"teleportuje\" pomiędzy przeszłość a teraźniejszość, co oznacza, że rzeczywistość która zostaje przez niego zmieniona, musi zostać odbyta przez wszystkich poza nim, co oznacza, że Naoto przeżył tę rzeczywistość w której nic złego się nie stało, co sprawia, że nie może pamiętać czegoś, co się nie wydarzyło. (Teraz mi przyszło do głowy, że może jednak nie pamięta. Naoto w przeszłości uwierzył Takemichiemu, że jest podróżnikiem w czasie i że jego siostra umrze, natomiast w aktualnej rzeczywistości nie umarła, co spowodowało, że stwierdził, iż Takemichiemu się udało).

@Certez

Od początku było raczej pokazane, że też był świadomy zmian jakie następowały choć ich na razie nie było to w sumie nie wiem. Zresztą, pokaż mi serie gdzie podróże w czasie były całkowicie logiczne :)

0 0
@Freckles-san

1. Boku Dake ga Inai Machi, 2. Kono Yo no Hate de Koi wo Utau Shoujo YU-NO. Nie chciało się mi więcej szukać, tylko od niedawna zacząłem myśleć, podczas oglądania anime, dlatego pierwsze wymienione, może nie być tak logiczne, jak zapamiętałem, natomiast drugie, jest bardziej logiczne, niż bym tego chciał. A co do Naoto, to wydaję mi się, że Takemichi nie zrobił do tej pory nic, co miało większy wpływ na przyszłość, więc Naoto nie miał czego być świadomy, natomiast teraz, stworzyli zupełnie inną rzeczywistość, to co kiedyś było, teraz nigdy się nie wydarzyło.

@Certez

"Boku Dake ga Inai Machi" nie kojarzę, ale "Kono Yo no Hate de Koi wo Utau Shoujo YU-NO" miało parę mniej logicznych momentów czasowych. No nie wiem, raz zmienił jego przyszłość, przez to, że sprawił, że zainteresował się paranormalnością. Ponad to, jego zachowanie nie zmieniało się, jak w przeszłości ściskał jego dłoń... Jednak jest tu jeszcze jeden problem, no nijak nie wytłumaczono, czemu on może się cofać w czasie i potrzeba do tego uścisku dłoni z nim. Wygląda na to, że sam Takemichi był tym zaskoczony skoro Naoto do niego zadzwonił.

0 0
@Freckles-san

Ale te "mniej logiczne momenty" wciąż mimo, że strasznie naciąganie, to dało się logicznie wytłumaczyć. (Mam na myśli te związane z czasem, bo niektóre zachowania bohaterów to jest szczyt braku logiki xD). Zmienił jego przyszłość, ale wydaję mi się, że Naoto nie pamiętał swojej alternatywnej przyszłości (No bo jak by miał wiedzieć coś, co się nie wydarzyło). Co do uścisku dłoni, nie wiem jak miało cokolwiek zmienić, tę parę uścisków dłoni, niby można by było to podciągnąć pod efekt motyla, ale było by to strasznie naciągane, a co do możliwości przenoszenia się w czasie w taki sposób, to napisałem w jednym z wcześniejszych komentarzy moją teorię, na ten temat. Też pytanie, skąd Naoto zdobył numer do Takemichiego, bo powiedział, że nieznany numer. "Boku Dake ga Inai Machi" jest znane także pod nazwą "Erased" bądź po polsku "Miasto, z którego zniknąłem".

@Certez

No nie wiem. Samo to, pojawiła się tam jego druga córka a dopiero potem zmienił przyszłość drugiej pierwszej córki było mało logiczne Jak to nie wie? Przecież dlatego dzwonił, że się udało. W końcu po co miał do niego dzwonić? A skąd Naoto miał numer? No mógł zapamiętać. Przecież przyszłość Takemichiego i Naoto się nie wiele zmieniła.

0 0
@Freckles-san

To z córką miało sens. Może nie wiedzieć, jego stwierdzenie, że się udało, nie musi się odnosić do ich współpracy, a jak już wcześniej wspomniałem, do przeszłości w której Takemichi powiedział mu, że jego siostra zginie, a on w to uwierzył, a skoro w teraźniejszości ona żyje, to znaczy, że mu się udało. A telefon mógł zdobyć w policji albo w jakiś inny sposób. Takemichi przeżył coś innego niż kiedyś i pomimo, że teraz jest w podobnym miejscu co wcześniej, to ogół jego życia się zmienił. U Naoto akurat się prawie nic nie zmieniło, ale od momentu w którym jego otoczenie się zmieniło, w porównaniu do tego, co było wcześniej, to jego przyszłość też się zmieniła.

@Certez

No właśnie nie, skoro przenosił się do alternatyw, i początek był taki że znikła, a potem przeniósł się ponownie do normalnego miejsca i nie było tam jego... Można tu wyjść z jedną z hipotez o podróżach w czasie, że jeśli się coś zmieni to wszechświat będzie się starał zrobić tak, by jak najmniej się zmieniło. Np. cofasz się w czasie, by uratować brata przed śmiercią, więc jak to zrobisz, to nie wybudujesz wehikułu czasu bo nie miałeś powodu. Tak więc, jeśli byś uratował brata to wszechświat zrobiłby wszystko byś jednak ten wehikuł czasu zbudował... więc wniosek z tego taki, że ci co podróżują w czasie zawsze będą tam gdzie byli, mogą jedyni zmienić otoczenie. To pewnie blokada, bo jakby Takemichi umarł w przeszłości, to nie byłoby go w przyszłości, wiec nie cofnąłby się do przeszłości, więc by przeżył... Powstaje pentla. Więc wszechświat musi zrobić wszystko by go uratować. Dodatkowo Takemichi był inny jak przestawał być sobą za 12 lat w przyszłość, więc nie mogło to wpłynąć na jego osobowość. Największym paradoksem jest to, że przeszłość się zmienia ale pamięć Takemicheiego i Naoto już nie. A co do telefonu to wątpię, bo raczej świat zmienia się jak Takemichi się z powrotem przenosi, wiec Naoto nie miałby tyle czasu, ale jeśli nie wiele się zmienia z Takemichim i Naoto to mógł poprostu z pamięci ten numer wbić. Zresztą, zauważył to szybko więc pewnie miał taki sam błysk jak Takemichi.

0 0
@Freckles-san

Teraz nie wiem czy się odnosisz do Tokyo Revengers czy YU-NO więc powiem o obydwu rzeczach: Jeżeli chodzi o Tokyo Revengers to masz rację, z tego co teraz wiemy, on cały czas się przenosi po jednej linii czasowej, jeżeli nie ma możliwośći stworzyć innej linii czasowej bądź się przenieść do innej, przez co nadpisuje pierwotną, to wtedy to ma tyle sensu co kebab wegetariański z mięsem wołowym. Jeżeli chodzi o YU-NO to jest inna sytuacja, mianowicie on nie przenosi się w czasie, a do innej linii czasowej co zapobiega problemowi który przedstawiłeś, nie ma czego korygować, ma tak zwany "wehikuł czasu" i będzie go miał, bo konsekwencje, z poprzednich linii czasowych dalej istnieją, ale nie na linii czasowej, do której się przeniósł.

@Certez

No właśnie, TR zdziała na jednej linii czasowej. Aby nie było paradoksów wszechświat musi zrobić wszystko by przeżył w przeszłości. Z kolei w YU-NO wszystko działa do ostatniego odcinka, gdy wraca do oryginalnej linii czasowej, bo ponownie wraca tam gdzie wylądowała YU-NO. Jego druga córka trafiła wcześniej więc, to logiczne, że nowe rozgałęzienia były z nią, ale w przypadku YU-No trafiła tylko na jedno. I właśnie tam MC jest dwa razy i zmienia historie. Fajnie się o tym gada, zawsze lubiłem tematykę podróży w czasie i też zawsze do czegoś się w końcu doczepiam w takich historiach.

@Freckles-san

A jakby co to o TR pisałem w spojlerach a o YU-NO nie.

0 0
@Freckles-san

Chciałem się czegoś upewnić, ale niestety playery się mi w YU-NO nie ładują, więc nie mam jak sprawdzić, dlatego w tym momencie, skończę dyskusję na ten temat, chociaż ja też uważam, że fajnie się o tym gada, ale nie mam jak się upewnić czy moje domysły są prawdziwe, a nie chce żadnej głupoty napisać. Uznajmy więc, że rzeczywiści jest to nieścisłość. Co do TR to za pierwszym razem, pamięć Naoto się zmieniła i uważam, że dalej powinna się zmieniać, ponieważ on musi przeżyć całą swoją przeszłość, natomiast z Takemichim jest tak, że jego świadomość się teleportuje z teraźniejszości w przeszłość, z logicznego punktu widzenia, jego pamięć też powinna się zmienić, ale zarazem... Kurwa, właśnie dlatego, nie lubię pisać o przenoszeniu się w czasie na jednej osi, ponieważ wtedy wszystko nie ma sensu... Powinno być wtedy tak samo jak w My Little Pony kiedy Twilight Sparkle się cofnęła w czasie, żeby ostrzec siebie, żeby się niczym nie martwić...

@Certez

Sprawdź alternatywne portalee. Masz na myśli to, że zmienił jego przyszłość? No tak, faktycznie, Naoto zmienił... Targnął go na coś innego. Ale różnica jest taka, że wtedy nie był tego powodem. Potem gdy wraz z Takemichim zaczął to robić, już też był jako ten który zmienia czas bo w tym uczestniczył, biernie, ale uczestniczył. Więc, tak grubymi nićmi szyte, po tym jak Naoto zaczął brać udział w jego podróżach to się nie zmienił. Ale powstaje kolejny paradoks, w końcu jego kolega też jako tako w tym uczestniczył, więc też powinien o tym pamiętać i ocknąć się jako fryzjer i wiedzieć co się podziało.... No to chyba logika poszła się je....

0 0
@Freckles-san

Logika by była jakby nikt oprócz Takemichiego nie pamiętał poprzednich teraźniejszości.

0 0

Co to za rodzaj zakończenia?!

0 0
@FlyerPL

cliffhanger ;)

2 0
@FlyerPL

Czemu zadajesz pytanie, a potem sam sobie na nie odpowiadasz w osobnym komentarzu?

0 0

Jak za każdym razem odcinek minął w mgneniu oka i teraz zostaje czekać na kolejny :/

Ale mi się morda na koniec cieszyła

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?