Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Tomodachi Game

Yuuichi Katagiri ciężko pracuje, aby zebrać pieniądze na wycieczki szkolne. Miał jechać z przyjaciółmi, ale pewnego dnia oszczędności w tajemniczy sposób zniknęły. Wszystko wskazuje na Sawaharaki i Shibu – jego przyjaciół, mimo ich niewinności. Jednak kilka dni po tych wydarzeniach, kiedy cała drużyna otrzymuje dziwne listy, kwestia pieniędzy wydaje się być tylko pięknym snem. Zwabiony na spotkanie i złapany w niewidzialną pułapkę, dowiaduje się, że jeden z nich jest zdrajcą odpowiedzialnym za „grę w przyjaźń”. Teraz muszą nie tylko przetrwać, wykonując różne „przyjazne” misje, ale także znaleźć kogoś, komu mogą zaufać, aby nie pożałować.

Zwiastun:

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 1

Autor mangi Yamaguchi Mikoto jest też autorem takich serii jak Dead Tube, Gun x Clover czy Scumbag Loser. Jest mistrzem prowadzenia w naprawdę zajmujący sposób totalnych degeneratów. Na przykład seria ,,Scumbag Loser" opowiada o książkowym archetypie ,,Ugly bastard", zmuszony do współpracy z ludożernym potworem, który przybrał postać jego zmarłej koleżanki. ,,Tomodachi game" osobiście najbardziej lubię z jego dzieł i nie wierzyłem, że kiedykolwiek wyjdzie jako anime. Do osób, które porównują to do Squid Game czy Among Us, w dużej mierze się mylą. To jest bliżej ,,Liar game", ,,Life is Money" etc. Przy okazji manga została wydana w 2012 r w Japonii.

1 0
@Roginus

Co do Squid Game, wcale się nie mylą, to jest praktycznie identyczne, tylko w mniejszych grupach, oraz bez obawy utraty życia.

0 0

Among us wersja anime ? (przeczytałem tylko opis... jeszcze nie widziałem odcinka )

0 0
@mixerred

jednak coś w stylu squid game i among us .. ale DOBRE jest

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?