Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Tonikaku Kawaii 2

  Drugi sezon Tonikaku Kawaii

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Jedne z fajniejszych okruchów życia

  1 0

  Kontynuacja opowieści o dość niezwykłej parze małżonków, która tę historię sprowadziła do epizodycznych wydarzeń z życia tejże parki. Nie powiem, nadal ogląda się to przyjemnie, ale po 12 odcinkach stwierdzam, że momentami po prostu wiało nudą. Temat pochodzenia Tsukasy w zasadzie w całości trafił do kosza, a na ekranie obserwujemy jedynie powolni toczące się życie codzienne tych gołąbeczków. Tyle dobrze, że chociaż Nasa od czasu do czasu robi się śmielszy i nie stroni od kontaktu fizycznego z Tsukasą. Najmocniejszym punktem jest dla mnie Kyuuma-chan, biegający chaos w wersji mini, która ożywia wszystko, no i może Tokiko, która pomimo wieku stanowi powiew świeżości i podniesionego ciśnienia dla Tsukasy. Ale i tak czuć niedosyt, można było rozpisać te odcinki lepiej - 6/10. ========================================= Ostatni odcinek obejrzałem w wersji angielskiej (przez błąd na stronie) i stwierdzam, że jak na finał jest OK. Częściowo zabawny, a częściowo dramatyczny. Niemniej ogólnej oceny całości tego sezonu nie zmienia. Pierwsza odsłona po prostu była lepsza.

  0 0
  @Mangas

  Dobrze podsumowane, mam podobne odczucia. Tonikaku Kawaii 2 powtarza to co pierwszy sezon już powiedział o głównych bohaterach. Lepiej było gdy mowa była o postaciach pobocznych. Wątek przeszłości Tsukasy jest niemożliwie wyszczególniany przy jednoczesnym uciekaniu od opowiedzenia o nim. Dopiero pod koniec nabiera rumieńców, a sama te pojedyncze historyjki tytułowej pary, zapomina się zaraz po obejrzeniu. Do tego też zaczął dochodzić fakt, że zaczęło mnie już mierzić to skrajne zachwalanie małżeństwa jako leku na wszystko w życiu. Ja dam jednak 5/10, bo kilka dobrych odcinków nie przekreśli tego, że znaczna część sezonu 2 była rozciąganiem i prawie o niczym.

  1 0
  @Mangas

  Jeszcze nie wiadomo jak po 12 odcinkach dobrze że miałem uczucie deva vu bo ten przed chwilą wstawiony 12 odcinek to 12 odcinek pierwszego sezonu

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL