Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Tonikaku Kawaii 2 – 08 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  GDrive  PL
  Cda PL
  Netu PL
  Sibnet PL
  Myvi PL
  Dood PL
  Streamsb   PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  8
  Autor napisów: 
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  A mogło być dobrze

  0 0

  jakie to jest wkurzające, że ona ciągle to niego mówi "mężu" a on do niej po imieniu

  1 1

  Czyli w zasadzie powtórka z ostatnich odcinków, znowu kąpiel, znowu o zachowaniu w sferze romantycznej... anime w kółko powtarza jedno i to samo. Myślałem, że jakoś rozwiną ten hipotetyczny wątek nadnaturalny tej jej potencjalnie wg mnie, super długiego życia za sprawą mocy księżyca.

  0 0
  @Freckles-san

  Trudno się nie zgodzić. Jest co prawda nieco odważniej i to mi się podoba, w końcu są małżeństwem i bezpośrednie okazywanie sobie uczuć czy bliskości jest, a nawet powinno być normą. Ale w całym tym spokojnym, powolnym, małżeńskim życiu uleciał gdzieś, zupełnie nie wiadomo gdzie wątek tożsamości Tsukasy oraz kwestia nadnaturalnych jej predyspozycji. I choć nadal miła dla oka, seria zmieniła się w generyczny slow life rom-com. Już w "Isekai Nonbiri Nouka" było więcej zaskoczeń niż w drugim sezonie tutaj.

  2 1

  Coraz odważniej :)