Tsubasa Chronicle

Księżniczka królestwa Clow – Sakura – wraz ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Syaoranem, wyruszają w podróż do innych wymiarów, aby odzyskać utraconą pamięć bohaterki. Jej wspomnienia przybierają formę piór i rozpraszają się w równolegle istniejących światach. Aby uratować dziewczynę należy je wszystkie zebrać, gdyż zawierają całe jej życie. Syaoran postanawia ocalić księżniczkę, toteż bez wahania decyduje się na podróż. Wyprawa jest pełna niesamowitych przygód, wyzwań, a także trudności. Na swojej drodze poznają wielu wiernych przyjaciół, którzy pomogą im przetrwać najtrudniejsze chwile. Bohaterowie, przekraczając granice wymiarуw, odkrywają nieznane im dotąd kraje, mające swoje wіasne prawo, obyczaje i kulturę. O tym czy przetrwają kolejną przygodę decydują ich umiejętności, siła woli, a także przeznaczenie. Gdziekolwiek lądują, zostają uwikłani w miejscowe waśnie, jednak dzięki doświadczeniom zdobytym w dotychczasowej wędrówce udaje im się załagodzić miejscowe spory i pokonać przeciwności losu.

2 sezon: Tsubasa Chronicle II

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2005
Czas trwania: 
26×25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

0 0

Jedno z najbardziej głębokich anime jakich oglądałam. Wiadomo Manga najlepsza ale anime też super.:) Na początku sama fabuła nie jest bardzo porywająca ale to jest to anime w którym z czasem wszystko nabiera tępa. Relacje między głównymi bohaterami , sens podróży, ich motywy i cele. Fantastyczne ścieżki dźwiękowe i piosenki po prostu chapeau bas !! Sama kreska czasami jest prześliczna a niekiedy w innych odcinkach nie zachwyca, ale ten drobny minusik jestem w stanie przeboleć dla takiego anime :D Polecam zapoznać się z dalszymi odcinkami , Tsubasa Tokyo Revelations jak i tsubasa shunraiki gdzie fabuła i kreska nie jest już tak kolorowa i familijna. A najlepiej to Mangę przeczytać :)

0 0

Jak dla mnie anime całkiem ciekawe. Co prawda przewidywalne ale z fajnym motywem.

0 0

nareszcie skończone generalnie rzecz ujmując seria fajna choć posiada strasznie powtarzane schematy i szybko się nudzi ostatnie odcinki dosłownie przewinąłem bo już mnie to nudziło... 7/10

1 1

Jedno z najgorszych anime jakie oglądałem. Sakura słodka że chce się wymiotować, Syaoran cały czas doskonały, broniący swoją ukochaną ale aż do przesady. Dla mnie straszna opera mydlana.

1 0

Szczerze? Marzy mi się, że kiedyś zobaczę dalsze odcinki na tej stronie...

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?