Tsugumomo

Fabuła opowiada o Kazya Kagami, który nigdzie nie chodzi bez drogiego mu Sakura Obi otrzymanego od matki. Pewnego dnia pojawia się przed nim śliczna, ubrana w kimono dziewczyna imieniem Kiriha… i zamieszkuje w jego pokoju.
Jest także jego przyjaciółka z dzieciństwa – nosząca okulary i warkoczyki Chisato Chikaishi, nadopiekuńcza starsza siostra i inne dziewczęta. Rozpoczyna się szczęśliwe lecz kłopotliwe i pogmatwane życie chłopaka…

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
?×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

1 0

zajebiste tylko nie wiem czy będą kolejne aktualnie jest dwanaście odcinków czekam na następne ogólnie anime jest fajne charakter głównego bohatera jest trochę uporczywy kreska jest dobra anime 8/10 polecam :)

1 0

GDZIE SĄ NOWE ODCINKI UDON !!!!!!!!!!

3 0

Fabuła i kreska średnia. Ale muzyka i efekty dźwiękowe bardzo mi się podobają ;) Na pewno będę kontynuował serie. Chociaż charakter głównego bohatera trochę mi przeszkadza ;)

1 0

Czekam :)

10 2

Nie rozumiem ludzi którzy wystawiają oceny anime jeszcze przed rozpoczęciem danej serii. Jakim cudem można wiedzieć że seria jest dobra/zła jeśli jeszcze ani jeden odcinek nie wyszedł ?? Nawet jeśli ktoś czytał mange/nowelka lub co kolwiek na podstawie czego ma wyjść dana seria, to przecież anime może być po prostu schrzanione. Admini powiniście to jakoś zablokować aby oceny można dodawać dopiero po zakończeniu serii lub np. gdy połowa już wyjdzie.

2 1
@C-BooL

spotkałem się kilka razy że anime miało już z 5 ocen a nie było nawet pierwszego odcinka nawet nadanego i nikt oprócz twórców niewiedział jakie jest anime. Ludzie błagam rozumiem jeszcze że ktoś daje ocene po np. 2 odcinkach 1 bo bochater i reszta jest niesamowicie kiepska niema fabuły i po prostu pod każdym względem jest gorsze od średniaka ale jeszcze przed wyjściem odcinka oceniać na 10 czy na 1 to jest przesada.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?