Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Historia skupi się na Makoto Misumim, przeciętnym uczniu liceum, który został przyzwany do alternatywnego świata, jako odważny wojownik. Nieszczęśliwie się złożyło, że bogini, jego przybycie skwitowała zdaniem „Twoja twarz jest okropna!”, po czym pozbawiono go tytułu oraz został wygnany.
Podróżując przez pustkowia, Makoto natyka się na przeróżne rasy, takie jak smoki, pająki, orkowie, krasnoludy i nie tylko. Przez odmienne środowisko względem jego świata, nasz główny bohater wykazuje dużą umiejętności w magii oraz władaniu mieczem. Jak potoczą się losy chłopaka porzuconego przez boginie oraz ludzi, który musi odnaleźć się w tym nowym świecie?

Miejsce: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12 x 24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (14)

0 0

Bardzo fajne anime, jednak gdzieś tak w półowie zaczęło mnie trochę nudzić tylko po to by za chwilę dać kolejną dawkę wrażeń :D polecam. Czekam także na drugi sezon

0 0

Dobre.

0 0

Dobre, co? :)

0 0

Dla mnie bomba :) czekam na kolejny sezon :D

0 1

Od słabej podróbki slima do dobrej podróbki slima. Może nie brzmi to zachęcająco, ale moim zdaniem z czasem wypadło to naprawdę dobrze. Początek anime dość rozczarowuje na wielu płaszczyznach, swoim początkowym pomysłem próbuje iść wyrytą drogą przez inne serie, a więc mamy trochę prób komediowych z przyznawaniem do innego świata rodem z konosuby, coś tam o byciu przeklętym przez boginie próbując trochę iść drogą Tarczownika, a na koniec walnąć przymierzenie się z potworami, szczególnie smokiem i pająkiem, by potem zbudować swój własny kraj i wybrać sobie za cel handel z ludźmi... co już bardzo śmierdziało przygodami Rimuru, sytuacji nie poprawiał fakt, że anime było bardzo niekonsekwentne w tym co mówi vs to co pokazuje. Otóż bohater narzeka na swoje towarzyszki, a anime przestawiana je jako bardzo kompetentne, mówi o trudach, a z buta dostał kraj i poddanych, ma super moc co widać, ale ma problem że level wyświetla się mu niski... NA SZCZĘŚCIE, anime poprawia swoje błędy, z czasem nowe towarzyszki Makoto faktycznie okazują się problematyczne, świat nie zawsze okazuje się być dla MC przyjazny a co najważniejsze nie jest to skrajnie przerysowane, że każdy konkretny typ jest zły, lepiej przedstawia się też wytłumaczenie czemu moc bohatera jest taka a nie inna. Fabuła z początkowego "kradnę z Rimuru ile wlezie w pośpiechu" również zaczyna iść trochę innym rytmem, fakt faktem wciąż jego kraj powstał "bo tak" i jedyne co tam było pokazane, to trenowanie armii a wy resztę trzeba uwierzyć. O dziwo, im dalej w las, tym seria lepsza, wciąga, bohater staje się ciekawszy a nie nijaki który tylko płacze, że się stara, a sam świat staje się coraz bardziej spójny. Postacie są ciekawem główny bohater Makoto wydaje się na początku frajerem który tylko umie narzekać i ma marzenia ponad miarę zamiast próbować zbudować coś z tego co ma. Jednak z czasem staje się ciekawszy i naprawdę dobrze się oglądało jego poczynania. Jego "harem" ograniczył się do dwóch dziewczyn, już wcześniej wspomnianego smoka i pająka, ale z racji, paktu, przyjęły postać dwóch dziewczyn homosapiens. Które nie kryją się z miłością do niego, i są zdeterminowane do tego stopnia, że były gotowe na trójkącik... Niestety, jak przystało na większość MC-isekai, MC stchórzył. Są jednak postaciami które faktycznie znaczą wiele dla fabuły. Również i nawiązania do innych serii z czasem były coraz lepsze, pojawiały się easter eggi a nie kopiuj-wklej fabularne rozwiązania. Wiele postaci, i praktycznie każda była dobrze napisana i nie było sytuacji by kogoś wcisnąć na siłę. Walki, również z czasem pokazały coś lepszego. To anime się rozwijało w dobrym kierunku, od słabego pisania, pewnie niedoświadczonego twórcy po coraz lepsze wątki, postacie i przedstawienie świata. Warto dać anime szanse choć początkowo jest dość topornie. Muzyka i animacja jest dobra. 7/10

0 0
@Freckles-san

Calkiem przyjemny isekai

0 0

Potężne anime, które musi dostać kontynuacje i jeszcze ta końcówka w której jeszcze bardziej się rozkręca akcja 10/10

0 0

Kozak anime jak pojawi się następny sezon to chętnie obejrzę. 9/10

0 0

dobre ,dobre chętnie obejrzę kolejny sezon. 8/10

0 0

Na początku byłem sceptycznie nastawiony co do tego anime, kolejny isekai z kolejnym op i to w huj bohaterem. Ale im więcej odcinków obejrzałem tym bardziej dochodziłem do wniosku że nawet spoko jest ta seria. Dla mnie taka 8 jeśli chodzi o ocenę. Letni sezon zakończony, dość kiepski ale to anime trochę się wyróżniło.

0 0

Ciekawe anime, warte zobaczenia. Czekam na kolejny sezon z niecierpliwością : )

0 0

1 i 2 odcinek mi się podobają, zapowiada się dobrze.

1 0

biere ciekawe anime

1 0

Świetnie się zapowiada, odc 1 był super ^_^

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?