Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 03 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Google  PL do 1080p
Cda.pl  PL do 1080p
Netu PL do 720p
Sibnet PL do 720p
Mp4upload EN do 720p
Mixdrop EN do 720p
Multi EN do 720p
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
3
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (19)

0 0

nie mogłem się śmiać przestać

0 0

Przez chwilę miałam wrażenie, że to już było, ale na szczęście nie nadawał imion wszystkim postaciom w wymiarze XD

1 1

Jeśli was to interesuje to powiem troszku o wn o ile pamiętam to tych pajączków powinno być 9, a jego rozmowy z przedstawicielami ras były w mowie tychże ras. PS DESTRUKCJA i PECH czas start. Spoiler Allert 1. Nie nie będzie to haremowka, zostają tylko te 2 2. lv 1 się nie zmieni. Nie może się zmienić bo jest spoza . pierścień (nawet 10) to dużo za mało przez BUGA spowodowanego uzyskaniem mocy przez boginie (screewiła bardzo mocno z możliwością rozmowy ze wszystkimi istotami-nawet owady zwierzęta i drzewa) i 2 boga. 3. ma pecha ponieważ te 2 mu służą można powiedzieć że robią mu kocie przysługi, co się równa z masa zniszczenia i problemów 4.pajaczek będzie typowym kulinarnym niszczycielem do czasu 5. Jego zdolnością dodatkową jest "pech" będzie się mieszał w różne nieprzyjemne dla niego sytuacje. Czeka go wiele problemów i wplatania w każdą możliwą awanturę i różne niedomowienia 6. powtórzę Nie BEDZIE to HAREMOWKA zatrzyma się na relacji z ta 2 ale to daleko w przyszłości.

0 0

Ciekawe czy będzie robione coś grubszego w tym ich świecie

1 0

miły odc do ogl

0 0

Hahah super, uśmiałem się ;]...

0 0

Ta ruda to pewnie pogromczyni smoków

1 1

"Są jak ci Polacy z żartów, co wchodzą do baru" XD Ale zabawny odcinek.

0 1
@Freckles-san

Ta uśmiech pojawił się na twarzy po tym :)

0 0
@Freckles-san

Muszę przyznać- te tłumaczenia są coraz lepsze i lepsze :D

3 1

Irytuje mnie już to, że ma pierwszy level... nie może zacząć expić czy coś? Przecież w pierwszym odcinku zajebał - wyglądającego na silnego - potwora (plus później zabił jakichś frajerów), jak na moje to już powinien mieć przynajmniej drugi level.

5 1
@Certez

Mocno niekonsekwentnie jest prowadzenie historii w tym anime. Mówi o pechu a dostał takie powery od tego drugiego boga. Na początku narzekał na towarzyszki, a na razie zgarnął dwie wysokie laski które są silne i zorganizowały mu całe państwo prawie nic nie chcąc w zamian. Idzie do gildii, ma pierścień absorbujący jego mane i się dziwi, że ma level 1 klasy E (chyba, że jeszcze inaczej to liczą). Ma państwo które może dobrze prosperować, zapewnić byt jemu i innym, a ten się upiera na spotkanie z ludźmi...

1 1
@Freckles-san

No i jeszcze pytanie, czy jego levelowanie doda mu normalne statystyki (czyli takie jakie zwykła osoba by dostała), czy dostanie tak samo wykokoszonego power upa, jak na sam start.

0 0
@Certez

Raczej wątpie, bo pierścień będzie to pochłaniał by nie było widać jego poziomu... Chociaż anime zaprzeczyło sobie samo wciągu ledwie 3 odcinków więc, kij wie.

1 1
@Freckles-san

Wcześniej też wykryli, że ma poziom pierwszy i to bez pierścienia, więc albo mieli lepszy tester w co wątpię, albo to nie wykrywa na podstawie energii a czysto sprawdza level, bądź jeszcze inaczej, po za tym, nie bez powodu było powiedziane, że pierścień może się zapełnić.

1 1
@Freckles-san

No w sumie na jakąś ścisłą i logiczną historię to ja bym tutaj nie liczył nawet, ale kogo to obchodzi jak się dobrze ogląda i jest śmiesznie

0 0
@Nyx

Konsekwencja postaci i fabuły to podstawa pisania fabuły.

2 1
@Nyx

No właśnie mi przez te nieścisłości, tak średnio się dobrze ogląda, bo ja zwracam uwagi na takie rzeczy.

0 0
@Certez

Wiesz, z tego co wnioskuję po mandze która jest bardziej szczegółową adaptacją, to ta seria po prostu należy do tych w których wszystko co istotne wyjaśnia się dopiero w głębszej części fabuły, gdy bohater zacznie badać przeszłość swojej rodziny. Więc o ile anime jako adaptacja ma sporo nieścisłości w tym momencie, to jest to spowodowane żałosną ilością odcinków przeznaczonych na pierwsze 60 rozdziałów LN, ten sezon powinien mieć najmniej 24 odcinki i drugi sezon w trybie "right away"/"na wczoraj"

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?