Tsundere Akuyaku Reijou Liselotte to Jikkyou no Endou-kun to Kaisetsu no Kobayashi-san

Popularna otomka, MagiKoi, przedstawia historię antagonistki tsundere, która wewnątrz skrywa wiele bólu. Liselotte, potajemnie podkochująca się w księciu Siegwardzie, zostaje opętana przez wiedźmę, która ostatecznie prowadzi do jej śmierci — i tak z grubsza wygląda fabuła.
Shihono Kobayashi i Aoto Endou postanawiają zagrać w grę, ale niespodziewanie ich głosy słyszy sam książę, który, myśląc, że objawiają mu się słowa bogów, zaczyna zauważać, jak urocza jest Liselotte.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Nie spodziewałem się że to będzie aż tak dobre :D

2 0

Dość nietypowa seria ze świata gier, gdzie postaci słyszą głosy graczy. Jest to lekka i pozytywna seria, a przy tym nad wyraz udany romans. Co prawda możnaby się przyczepić, że jest dość cukierkowy i sielankowy, ale mnie się podobał - 8/10.

0 0
@mangas

Mi osobiście podobały się plot twisty. Na Azjatyckie Zjednoczone Republiki pod Domeną Chińską nie mogłem rozgryźć co będzie dalej. Takiej fabuły się nie spodziewałem. Zdecydowanie u mnie na PLUS! Szkoda tylko, że to jednosezonowy animiec. Liczyłem, że w ostatnim odcinku wyniknie coś, co da szansę na min. drugi sezon. Ale nie żałuję ani jednej quectosekundy, którą poświęciłem na oglądanie tej serii. Daję max gwiazdek i serducho od serducha!

3 0

Za długi tytuł. Powinni to nazwać ,,Tsundere Translator"

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane