Ulysses: Jehanne Darc to Renkin no Kishi

Akcja rozgrywa się w XV wieku podczas wojny stuletniej między Francją a Anglią o tron Francuski. Montmorency, syn szlachcica, poświęca się nauce magii I alchemii w królewskiej szkole rycerskiej. Jednakże, po druzgocącej przegranej Francuzów pod Azincourt, szkoła zostaje rozwiązana. Po straceniu wszystkiego i zostaniu objętym listem gończym, Montmorency, który dopiero co został alchemikiem, spotyka tajemniczą, wiejską dziewczynę o imieniu Jehanne.

Gatunek: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Takie sobie :)

7/10

0 0

za same dwie ostatnie minuty należy się 10.

Takie 6/10, kreska fajna, postacie nudne, fabuła taka sobie, postać jean d’arc również jakoś nie porywa, walki nawet nawet, dobrze ze cos tam mówią o polityce ( nie dużo a szkoda) i walka finałowa nawet mnie nie zaciekawiła, była po prostu nudna. Jak komuś się nudzi to może obejrzeć te anime, ale nic nie straci jak tego nie obejrzy.

7/10 ----- Złe nie jest. Idealne też nie. Przyznam, że walki były nawet całkiem przyjemne do oglądania, ale wracając do naszego głównego bohatera i jego ,, problemów '' anime staje się takie nijaki i tak jest do następnej ciekawszej akcji czy wątku w anime. Na pewno nie jestem zadowolony także z ,, Jehanne '', która jest odrzucająca z charakteru. Inaczej w ogóle to wygląda kiedy jest w formie ,, Ulysses ''. Wtedy to jest świetna tylko dlaczego trzy minuty??? Why??? Na resztę postaci mało co zwracałem uwagę bo byli tak ciekawi, że szkoda gadać. Zakończenie jakoś się trzyma, ale też rewelacyjne nie jest. Za bardzo chcieli sobie pod koniec podnieść poprzeczkę tymi ostatnimi odcinkami i niestety przedobrzyli. To mi się nie spodobało. Ogólnie niestety wyszło średnio w moich oczach, a szkoda, bo na początku przed oglądaniem stawiałem, że ten tytuł będzie mocny i zajdzie wysoko w tym sezonie, ale niestety się pomyliłem. -----

Laska wyglada bosko

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?