Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works

Alternatywna wersja serii telewizyjnej. Tym razem mamy okazję podążać śladami drugiego scenariusza Unlimited Blade Works, gdzie główne role w Wojnie o Święty Graal odgrywają Rin i Archer.

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
13 (2x50 mi
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Super film rozwijający Strzelca, Czarodziejkę i troszeczkę Lansjera. Ukazuje te same wydarzenia, jednak zmienione w sposób, w który wydają się być nawet realniejsze i zawierają mnóstwo zwrotów akcji.

8/10 ----- Według mnie ta alternatywna wersja jest lepsza od oryginalnej. O wiele bardziej mi się podobała. Dużo akcji, świetne walki, od których aż się nie chciało odrywać wzroku ora z przez co bardzo szybko dotarliśmy do końca historii. Z czego jestem bardzo zadowolony to wreszcie wiadomo kim jest ten ,, Strzelec \'\'. Zostałem pochłonięty przez to anime od samego początku. Pokazanie nam bohaterów w nowym świetle i to jak zupełnie inaczej reagują na poszczególne sytuacje - super pomysł. Emiyi podnieśli ,, poziom \' co również uważam za plus. -----

Alternatywna wersja jest super! Dużo rzeczy się wyjaśnia, ale ciągle pozostają albo pojawiają się nowe tajemnice, no kto by pomyślał, że prawdziwą tożsamością Duszy Bohatera Archera jest Emiya.Już nie mogę się doczekać aż zacznę oglądać wersję TV, ale przed tym jest jeszcze Shingetsutan Tsukihime, Kara no Kyoukai oraz Carnival Phantasm (w sumie to nie jest obowiązkowe ale są powiązania). Ekscytuje się na samą myśl o pełnej wersji. Gorąco polecam.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?