Usagi Drop

30-letni kawaler, Daikichi, wraca do domu na pogrzeb swojego dziadka tylko po to, żeby dowiedzieć się, iż wspomniany dziadunio miał nieślubne dziecko ze sporo młodszą od siebie kochanką. Rodzina jest zszokowana i zażenowana tą zadziwiającą wiadomością, co skutkuje całkowitym brakiem chęci by mieć cokolwiek wspólnego z małą, cichą Rin. Bohater ze złości i pod wpływem impulsu, postanawia sam zaopiekować się dziewczynką! Czy mieszkanie z wyrośniętym nastolatkiem pomoże Rin wyjść ze swojej skorupki? No i chwila moment, czy to przypadkiem totalnie nie zrujnuje Daikichiemu jego życia uczuciowego?!

 

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
11x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (9)

0 0

Nie wywołuje fali śmiechu, nie doprowadza do wzruszenia i łez, a jednak ma w sobie to coś, co sprawia że chce się więcej

0 0

Cóż mogę powiedzieć. Rin mnie znokautowała już od pierwszego odcinka. No i ten ending ech :) No ale do rzeczy. Anime to czyste i zwyczajne życie codzienne a jedynym niecodziennym motywem jest dość zwariowana sytuacja w której znalazł się protagonista (wychowywanie dziecka, które teoretycznie jest jego ciotką :D). Ostatecznie wychodzi z tego bardzo ciepła seria dedykowana każdemu dojrzalszemu widzowi a tag "Josei" oznacza jedynie rodzaj tygodnika, w którym owa manga się ukazała. Zdecydowanie polecam.

0 0

między ciocią a siostrzeńcem nie ma romansu, on się tylko opiekuje swoją ciotką a ona przeżywa swoje życie - tak jest moim zdaniem :P

1 0

Bardzo dobre anime 8/10 :D

1 0

Ekstra anime :) warte obejrzenia :) gorąco dziękuje dla tłumacza i korektora za to anime :)

1 0

Bardzo lekkie i klimatyczne anime z sympatyczną muzyką i niesamowicie przyjemną fabułą. Bardzo miło mi się oglądało, dzięki za upload i tłumaczenie. Gorąco polecam jeśli chcesz odpocząć i przesympatycznie spędzić czas.

1 0

lubie ta muzyke i historie.

1 0

Niesamowita seria. Polecam wszystkim którzy szukają lekkich klimatów :)

Polecam, Anime z mojego top 5 na obejrzanych 23

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?