Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Ushinawareta Mirai wo Motomete

Początek 21 wieku, jesień w dystrykcie Uchihama. Akademia Uchihama przeżywa wielką ekspansję – napływ dużej ilości nowych uczniów zmusza dyrekcję do rozbudowy placówki. Wraz z konstrukcją nowego budynku szkoły, w starym przed jego definitywnym zamknięciem zostanie przeprowadzony ostatni Festyn Klubów Ogólnych. Uczniowie obiecują postarać się, by impreza ta okazała się ogromnym sukcesem. Do Klubu Astronomicznego, do którego zapisał się Sou Akiyama, należy wiele znanych osób z całej placówki. Tuż przed Festynem mającym odbyć się 1 października, klub ten dostaje zadanie od komitetu organizacyjnego, by zrobić coś z szerzącym się wśród uczniów niepokojem. Zgłaszane są nawiedzenia przez duchy, przeróżne wypadki, napady śpiączki oraz inne tajemnicze przypadki mające ponoć miejsce w starym budynku szkoły. Kiedy zaś przed Sou staje Yui Furukawa, cicha dziewczyna, która dopiero niedawno zmieniła szkołę, koła przeznaczenia zostają wprawione w ruch, powoli rozpoczynając swój bieg.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Można liczyć na tłumaczenie odcinka OVA?

Super anime, ciekawa fabuła, tyle że zamiast romans powinien być trójkąt romantyczny. Mam nadzieje zobaczyć OVA kiedy protagonista będzie razem z Yui ;)

0 0

Świetna historia, jak dla mnie genialne anime. Troszkę wolno przechodzi do sedna fabuły ale jak się dotrwa do 6-7 odcinka to już porwie do końca :D

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?