Val x Love

Anime jest o licealiście Takuma Akutsu, który jest przerażony kontaktami z innymi ludźmi, chce po prostu wieść spokojne życie. Niestety do jego domu przybywa dziewięć walkirii! Powierzyły one głównemu bohaterowi ważne zadanie, miał on podwyższyć swój poziom aby zwalczyć potwory zagrażające ludzkości! — ale tak właściwie jak on ma temu sprostać?

Zwiastun:

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Jak dla mnie to średniak. Taki w sam raz na zabicie czasu!!

0 0

Cóż taki słabszy średniak. Spodziewałem się jednak czegoś lepszego ale schemat goni za schematem nie widziałem tu nic oryginalnego. Seria powiedziałbym podobna do Date a Live jeśli chodzi o system randek i wzmacnianie naszych bohaterek 6/10 i raczej nic więcej.

0 0

No to koniec. Jestem naprawdę smutny, dlaczego? Bo po 11 odcinku w pełni polubiłem i zaakceptowałem to anime, tzn brakowało mi tej przemiany Takumy, jego wygranej walki ze strachem. I... w końcu.... kiedy udało się w tym 11 odcinku.... Takuma przeszedł tą przemianę wewnętrzną stając się w pełni facetem z jajami nastał 12 odcinek który tylko to potwierdził i koniec, naprawdę smutne.. JEDNAK samo w sobie anime jako całokształt oceniam naprawdę pozytywnie. Co prawda można przyczepić się do fabuły która jest dość dziwnie poprowadzona, i cała dynamika jest nietypowa, jednak jest okej! Harem też ma w porządku, jednak Shino która pojawiła się w ostatnim odcinku zniszczyła system kompletnie, szkoda że nie miał z nią żadnego epizodu. Liczę na to że powstanie 2 sezon, bo z takim Takumą już od 1 odcinka 2 seria byłaby ZNACZNIE lepsza. Myślę, że 8/10 będzie fair oceną.

0 0

Mam nadzięję, że to nie będzie nic podobnego do pewnego tytułu. Którego nazwy nie mogę sobie przypomnieć.

0 0

Na pierwszy rzut oka widać że to haremówka, ale nie powiem zainteresowała mnie. Czekam na pierwszy odcinek po polsku 😁

1 0

Nie sprosta. Raz, że dziewczyny, i to 9, dwa, przeciwnicy.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?