Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Valkyria Chronicles

Akcja anime dzieje się w alternatywnej wersji Europy w roku 1930. W tym świecie Europą rządzą dwa wielkie mocarstwa: Imperium i Federacja. Imperium planuje podbić mały kraj zwany Gallią leżące miedzy dwoma mocarstwami. Bohaterem anime jest Welkin i jego kompani z 7-mego plutonu Federacji… spodziewajcie się epickich bitew!

 

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
2x29 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

jest na chomikuj.pl

1 0

2 lata po wyłączeniu openload payera i dalej nie ma reaploudu a na żadnej innej polskiej stronie tego nie ma trochę szkoda.

1 0

playery nie działają

0 0

Naprawdę jestem zszokowany że tak totalnie przez przypadek trafiłem na to anime. Nie potrafię zrozumieć czemu jest tak mało znane, i przede wszystkim.... skąd tu średnia poniżej 8 !!!!. Fabuła jest na wysokim poziomie, mamy świetnie postacie, super romans, sporo akcji, walk, chwil zarówno tych szczęśliwych jak i smutnych. Klimat również jest bardzo fajny, ........ to jest anime na przynajmniej średnią 8,5 w górę!!!! 9/10 według mnie! Polecam z całym sercem do obejrzenia. NIe patrzcie na średnią, naprawdę, uwierzcie że absolutnie warto to obejrzeć.

1 0

Kolejne niedocenione anime które oglądam, według mnie zasługuje na 9 gwiazdek mieliśmy tu Romans-Walkę-Sceny zapierające dech w piersiach ,niektórzy kończą po dwóch odcinkach i w tym wypadku to błąd, początek jest odpychający im dalej tym ciekawiej . Polecam !

faktem jest to że to anime jest naprawdę fajne i przyjemne do oglądania a obejrzałem to rok może 2 lata temu i kompletnie o tym zapomniałem no i proszę znowu znalazłem 10/10 :)

0 0

Nie dość, że świetnie zrobione anime, to jeszcze jest tutaj wątek romansu...A te openingi *_* Obydwa są świetne.

Czas trwania: 2x29 min poprawcie to

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?