Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Vampire Knight

W mroźny zimowy wieczór pewna dziewczynka zostaje uratowana przed atakiem spragnionego jej krwi wampira. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej wybawca jest przedstawicielem tego samego gatunku, co napastnik. Mała Yuuki nie pamięta nic sprzed tego spotkania. Cały otaczający ją świat wydawał się wtedy taki obcy… Młody wampir, Kaname, powierza dziewczynkę opiece dyrektora nietypowej Akademii Cross. Dlaczego owa szkoła jest taka wyjątkowa? Uczniowie podzieleni są na dwie grupy: tą uczącą się w dzień i tą uczącą się po zmroku. Nie będzie zapewne zaskoczeniem, jeśli powiem, że uczęszczającymi na zajęcia Nocnej Klasy są wampiry, prawda? Jak to się dzieje, że nie polują oni na kolegów z dziennej zmiany? Odpowiedź jest prosta: zażywają specjalne tabletki, które mają zastępować krew. Jednak niektórym z nich to nie wystarcza i od czasu do czasu z chęcią powracają do tradycyjnych posiłków. W tym celu powołano grupę prefektów – uczniów z Dziennej Klasy, którzy mają strzec tajemnicy drugiej grupy i zapobiegać ewentualnym incydentom. Obecnie funkcję tę pełnią piętnastoletnia już Yuuki i drugi podopieczny dyrektora, Zero, któremu wampiry cztery lata wcześniej wymordowały całą rodzinę. Od tamtego czasu chłopak ich nienawidzi i pragnie zemścić się na osobie odpowiedzialnej za tragedię jego najbliższych. Na co dzień jednak szkolna rzeczywistość nie jest aż tak przytłaczająca i wszystko w miarę dobrze się układa… Niestety do czasu.

 

Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2008
Czas trwania: 
13x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 1

Aż się dziwię, że tak mało osób tutaj to oglądało *o* jedno z lepszych anime, które zapadło mi w pamięć bardzo mocno

0 0

fajne

Vampajer

Na początku przymuliło, ale potem ostatnie 3 odc z taką zawziętością się ogląda. Chwała za drugi sezon i jebać grafikę bo warto obejrzeć!

2 3

Przez tą grafikę nie dam rady tego oglądać szkoda : )

Konstrukcja jak budowa azjatyckiego cepa- trójkąt miłosny, dwóch przystojniaków (każdy na schrupanie :-) i jedna jak zwykle, głupiutka dziewoja o gołębim sercu. Do tego magia, noc, atmosfera Halloween i nieoczywista, zaskakująca historia.... to przepis na ulubione nasza ciasto. Częstujcie się do woli. Polecam pod osłoną nocy.

Anime świetne,chociaż pozostawia pewne wątpliwości.

cud miód anime <3 szkoda że trochę inne niż manga ale i tak wspaniałe!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?