Vinland Saga 2

„Stań się wojownikiem, przerośnij Thorsa”, to ostatnie zdanie, jakie usłyszał Thorfinn od celu swojej zemsty. Te słowa stały się sensem życia chłopaka, to dla nich teraz żyje i dla nich staje się coraz silniejszy, to dla nich stał się mężczyzną… jednak czy przerósł Thorsa? Czy stał się największym wikingiem, jakiego widział nasz świat?

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Czas: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
24 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

fajne

2 1

7/10 Gdyby nie fakt, że to Vinland Saga ocena była by niższa. Zaczęli poruszać ciężki temat traumy Thorfinn'a i to jak najbardziej na plus, ale reszta wątków mocno zaniża poziom. Na tle pierwszego sezonu wypada tak sobie. Ogólnie seria wygląda na przeciągniętą i chyba lepszym pomysłem byłoby okrojenie tego do rozmiarów 2,5 godzinnego filmu pełnoekranowego i następnie dodanie 2 sezonu. Dalej można to obejrzeć, ale trochę się zawiodłem. Dodatkowo zabawne jest, że ludzie wystawiają oceny 10/10 dwa/trzy miesiące przed zakończeniem serii.

0 2
@Panyoku

Drugi sezon jest nawet lepszy od pierwszego. To jak prowadzona jest narracja i przedstawiani są bohaterowie to masterpiece. Już dawno nie widziałam anime, które robi tak dobry character development. Uwielbiam to, że anime nie bierze jeńców i pokazuje ten cały proces dorastania Thorfinna, bo jest ultra ciekawy. Jest osobą, która dojrzewa i staje się odpowiedzialna, rozumie swoje błędy przeszłości i wyciąga wnioski idąc w stronę pacyfizmu. O tym właściwie jest Vinland Saga, o drodze do upragnionej krainy, gdzie nie istnieją wojny i niewolnictwo. To historia o dojrzewaniu jako człowiek i odnajdywaniu siebie w spaczonym przez złych ludzi świecie.

1 1

Podobnie jak poprzedni sezon TOP- Jedno z najlepszych, perełka ♥ 10/10

0 0
@Inori

Jednak 8/10, mało akcji. Za dużo zabawy w rolnika, wieje nudą przez większość czasu!

3 1

wkońcu coś dobrego ;]

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane