
- Vinland Saga 2 – 20 PL
- Vinland Saga 2 – 19 PL
- Vinland Saga 2 – 18 PL
- Vinland Saga 2 – 17 PL
- Vinland Saga 2 – 16 PL
- Vinland Saga 2 – 15 PL
- Vinland Saga 2 – 14 PL
- Vinland Saga 2 – 13 PL
- Vinland Saga 2 – 12 PL
- Vinland Saga 2 – 11 PL
- Vinland Saga 2 – 10 PL
- Vinland Saga 2 – 09 PL
- Vinland Saga 2 – 08 PL
- Vinland Saga 2 – 07 PL
- Vinland Saga 2 – 06 PL
- Vinland Saga 2 – 05 PL
- Vinland Saga 2 – 04 PL
- Vinland Saga 2 – 03 PL
- Vinland Saga 2 – 02 PL
- Vinland Saga 2 – 01 PL
„Stań się wojownikiem, przerośnij Thorsa”, to ostatnie zdanie, jakie usłyszał Thorfinn od celu swojej zemsty. Te słowa stały się sensem życia chłopaka, to dla nich teraz żyje i dla nich staje się coraz silniejszy, to dla nich stał się mężczyzną… jednak czy przerósł Thorsa? Czy stał się największym wikingiem, jakiego widział nasz świat?
Zwiastun:
anime odcinki online za darmo wysoka jakość
2 tygodnie
fajne
2 miesiące
7/10 Gdyby nie fakt, że to Vinland Saga ocena była by niższa. Zaczęli poruszać ciężki temat traumy Thorfinn'a i to jak najbardziej na plus, ale reszta wątków mocno zaniża poziom. Na tle pierwszego sezonu wypada tak sobie. Ogólnie seria wygląda na przeciągniętą i chyba lepszym pomysłem byłoby okrojenie tego do rozmiarów 2,5 godzinnego filmu pełnoekranowego i następnie dodanie 2 sezonu. Dalej można to obejrzeć, ale trochę się zawiodłem. Dodatkowo zabawne jest, że ludzie wystawiają oceny 10/10 dwa/trzy miesiące przed zakończeniem serii.
4 tygodnie
Drugi sezon jest nawet lepszy od pierwszego. To jak prowadzona jest narracja i przedstawiani są bohaterowie to masterpiece. Już dawno nie widziałam anime, które robi tak dobry character development. Uwielbiam to, że anime nie bierze jeńców i pokazuje ten cały proces dorastania Thorfinna, bo jest ultra ciekawy. Jest osobą, która dojrzewa i staje się odpowiedzialna, rozumie swoje błędy przeszłości i wyciąga wnioski idąc w stronę pacyfizmu. O tym właściwie jest Vinland Saga, o drodze do upragnionej krainy, gdzie nie istnieją wojny i niewolnictwo. To historia o dojrzewaniu jako człowiek i odnajdywaniu siebie w spaczonym przez złych ludzi świecie.
4 miesiące
Podobnie jak poprzedni sezon TOP- Jedno z najlepszych, perełka ♥ 10/10
2 tygodnie
Jednak 8/10, mało akcji. Za dużo zabawy w rolnika, wieje nudą przez większość czasu!
5 miesięcy
wkońcu coś dobrego ;]