Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Watashi no Shiawase na Kekkon 07 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  Cda PL
  Sibnet PL
  Myvi PL
  Dood PL
  Voe PL
  Supervideo PL
  Streamtape PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  7
  Autor napisów: 

  Grupa:  Kitsune-subs || Tłumaczenie: transh Korekta: Janusz_Polak

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Skoro ojciec z tą swoją podłą kochanką przeprowadza się na wieś, to raczej koniec ich historii. Aczkolwiek o Kayi pewnie jeszcze usłyszymy. Już widzę tę nadętą gówniarę w roli służki.... Siostra Kudo wydaje się być całkiem OK, ale widać, że zaczyna się coś większego.

  1 0

  Co mnie zaskoczyło najbardziej to wygląd jego siostry, wyglądała jakby ją przenieśli z czasów współczesnych. I oczywiście jakaś sekta na koniec musiała być, będzie się działo

  0 0

  Sielanka. :D Spoko siostra. :D Tylko dlaczego na koniec znów musiały pokazać się jakieś babole?! Czuję, że coś odwali się na przyjęciu.

  0 0

  oho, zaczyna się

  0 0

  No to raczej żegnamy się ze starą rodziną Miyo i czas na nową historie. No i coraz bardziej widać, że Miyo ma w sobie moc.