Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne!

Kiedy Adele von Ascham miała dziesięć lat, doskwierały jej straszne bóle głowy i zaczęły wracać wspomnienia z poprzedniego życia. Adele była wcześniej osiemnastoletnią Japonką, Kuriharą Misato, która straciła życie, próbując uratować małą dziewczynkę. Kiedy Misato zostaje potrącona przez ciężarówkę, spotyka Boga. Prosi go, by w następnym życiu miała przeciętne umiejętności. Jednakże jak to czasem bywa, nie wszystko idzie tak, jakbyśmy chcieli. Dziewczyna chciała mieć normalne życie, ale Bóg musiał wyjść na przekór. Jednak Adele się nie poddaje, będzie się starała, by przypadkiem nie zdobyć rangi S jako poszukiwacz przygód.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Fajne anime :)

0 0

Co do tej serii to muszę ją przeprosić :) Jak dla mnie była małym zaskoczeniem myślałem, że będzie nudna o słodkich dziewczynkach itd itp a jednak tak nie do końca :) Mimo iż nie ma jakiejś rewelacji tutaj to odc nie nudziły ( przynajmniej moją osobę :P ) Seria dobra na typowe "zapchaj dziurę" Powiedzmy że na mocne 6/10 zasługuje to anime i będę liczył na 2 sezon :)

0 0

nawet o jakoś poszło nie porywa seria ale można spokojnie obejrzeć dla zabicia czasu, nie odpycha, parę wrzutek z DB:) nie szukajcie tu niczego nowego... 6,5/10

0 0

Standardowa seria, tyle, że nie zaczyna się od samego początku reinkarnacji a już po jakimś czasie, oszczędza więc to nam typowych wprowadzeń i ciągle zaskoczonej bohaterki gdy widzi coś "typowego". Startuje świetnie jak na tego typu serie, wątek ze śledztwem jest zrobiony bardzo dobrze, poznajemy postacie (choć z góry wiadomo, że każda taka postać coś będzie znaczyć później) a potem mamy szkolne życie z isekajem i sądziłem, że na tym się skończy a jednak nie, później mamy kolejne historie i w głównej mierze, są to różne historie które za same w sobie za bardzo na siebie nie wpływają... bierzemy qesta! No i co u mnie od razu się załącza z takim zakończeniem to... REKLAMA MANGI, bo na końcu dostajemy główny wątek, i to naprawdę bardzo ciekawy, a do tego trochę retrospekcji które coś zdradzają z początku czy później, a i te sny... Same starcia nie są jakimiś wielkimi starciami czy super taktycznymi rozwiązaniami. Ale ta seria się na tym nie skupia. Z żartami było różnie, czasem potrafiły dowalić równo, czasem się zastanawiałem czy w tym momencie był ten żart, czy też nie. Mile, główna bohaterka, OP ale akceptowalne i dość dobrze wytłumaczone. Parodiuje trochę serii anime a potem trochę mniej, jej osobowość tak trochę balansuje ale jest to dobrze zrobione. Najbardziej ją polubiłem. A bohaterki z drożyny, mają proste aczkolwiek bardzo udane osobowości które szybko da się zapamiętać. Mavis typ cool-chłopczycy do której wzdychają inne dziewczyny ale jak chce być taką fajną i cool tak w głębi jest najbardziej dziewczęca z nich wszystkich. Reina ma ostry charakter ale bardzo sobie ceni przyjaźnie co może nie zawsze okazuje. Pauline, to taka z przerażająca dziewczyna co ma anielski uśmiech, ze smykałką do interesów, początkowo sądziłem, że tylko ona będzie miała backstory, ale myliłem się, bo każda z nich miała swoją przeszłość. Ten pokemon Mile był takim typowym pomocnikiem, robi za wytłumaczenie sytuacji. Kreska jest śliczna i bardzo przyjemna. Muzyka. Przerywnik w połowie odcinka kojarzę, ale jakieś muzyki tła nie za bardzo. Opening i ending bardzo sympatyczne. Było trochę fanserwisu, nie nachalny (choć jeden odcinek totalnie na nim oparty). Szkoda, że anime się kończy w momencie gdy zaczęło się robić bardzo interesująco ale tak to już jest z REKLAMĄ MANGI czy tam light noveli. Dam mu 7/10. Fajna seria na odpoczynek.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?