WWW.Working!!

Kolejny sezon Working!!, kultowego anime o gotowaniu. Daisuke Higashida jest poważnym studentem pierwszego roku na Higashizaka High School, gdy firma ojca bankrutuje z dnia na dzień, a on nie ma już pieniędzy na przyjemności, jego ojciec każe mu podjąć pracę w niepełnym wymiarze godzin, Daisuke zdecyduje się pracować w pobliskiej restauracji rodzinnej w celu uniknięcia podróżowania 15 kilometrów do szkoły rowerem.

 

Gatunek: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (40)

0 0

Nah... Poprzednia historia bardziej wciągała i przywiązałam się do tamtych bohaterów a nie tych tutaj... Wymyśleni wszyscy na nowo z jakąś inną historią z dupy.. Jak 2 sezon zakończyli i zamknęli to po cholere robili 3 sezon.. Przez to cała Wagnaria traci na swoim uroku bez tych poprzednich postaci... :( Szkoda bo naprawdę zamierzałam się z obejrzeniem tej serii :(

0 0

Seria fajna ale osobiście wolę poprzednią ( Working!! ) jakoś lepiej się przy niej bawiłem niż tutaj aczkolwiek sama w sobie historia zawarta tu nie jest zła takie 8/10 mogę dać :)

Nareszcie wszystkie odcinki :D

Irytuje mnie ta histeryczka chodząca z głównym bohaterem. Choć występował tylko kilka razy, to najbardziej spodobał mi się ten Anglik bo zawsze coś przeinaczy i wychodzi zabawna sytuacja :)

Zdarzyłem obejrzeć 3 poprzedzające sezony czekając na 12 i 13 odcinek :P

0 1

Zniszczyli dobrą serię zamiast dokończyć to co działo się w poprzedniej części zrobili całkowicie randomową historię z bezpłciowymi postaciami których większość jest strasznie irytująca i jeszcze ten humor rodem ze szkoły podstawowej czego chcieć więcej. Tego anime nie polecam, a tym którzy zaczeli swoją przygodę z working razę wrócić do poprzednich części serii.

0 0
@Ayden19

@Ayden19 Poprzednia historia jest już zamknięta i nie ma tam nic do dodawania. Odsyłam do odcinka specjalnego Working!!!: Lord of the Takanashi. Co do traktowania tej serii jako sequel poprzedniej jest częstym błędem. Ponieważ jest to oryginalna historia, która powstała przed znaną nam wcześniej serią Working!!, która była tak naprawdę spin-offem tego tytułu :) Osobiście uważam też, że ta seria trzyma poziom znany nam z najlepszych odcinków 3 sezonów Working!!

@Ayden19

a jaki ma tytuł 1 sezon ??

0 0
@Predator / Adam

Pierwszy sezon to niepoprawne określenie. Bardziej spinn-off, który zwie się Working!!. Dalej jest Working'!!, Working!!! i Working!!!: Lord of the Takanashi

@Eric82

zrobiłem poszukiwania i sie można pogubić :P 2010, 2011 2015 i ten z 2106 :P najlepiej poukładać latami ^^

zajebisty odc 11, trzymają forme ^^ i te nie dopowiedzenia i nieporozumienia :D:D:D

Kiedy ruszy się ta seria ?? Swoją drogą Główny bohater ma naprawdę Ciężko ^^

1 0

Gdzie wcięło 11 i 12 odcinek?

Te tłumaczenie jest rodem z gimnazjum....

Seria genialna jak na razie. Liczę na więcej.

0 0

To jest nowa historia nie zwiazana z poprzednimi czesciami.

No więc tak: mój "kouhai" mi to polecił .Przeleciałem w 1 dzień pierwszy sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°) całkiem fajne . No to lecimy M-I-G ` iem :D :D :D SOYUZ☭

0 0

Fajne tłumaczenie, nie wiem czy z tym zwycięzca zamiast bohaterem to nie było odniesienie do pewnego filmiku, ale mniejsza. Bardzo fajna seria, dla mnie najlepsza nie kontynuacja w tym sezonie.

fajnie sie zapowiada ;]

Podziękowania dla tłumacza/czy oraz osób postronnych! Mam nadzieję, że trzyma poziom Working!

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?