Youjo Senki Movie

W 1926 roku, po pokonaniu pozostałości armii Republiki, Batalion szybkiego reagowania Tanyi wraca do domu. Jednakże, kiedy wrócili otrzymali wiadomość o masowej mobilizacji wrogów przy granicy Federacji Rusyjskiej. W tym samym czasie, wielonarodowa armia pod dowództwem Zjednoczonego Królestwa wyrusza na tereny Federacji, aby połączyć z nią siły. „Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”. Pośród szeregów armii Zjednoczonego Królestwa jest Mary Sioux, córka Ansona Siouxa. Poprzysięgła sobie, że zemści się na Imperium za śmierć swojego ojca.


Seria TV: https://anime-odcinki.pl/anime/youjo-senki

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Czas: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
1 hr. 55 min.
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Super. Uwielbiam tą loli... Już nie mogę się doczekać drugiego sezonu... :D

0 0

Bardzo dobry film. Polecam :)

0 0

No tak samo jak przy I sezonie; film również był bardzo dobry. Trzymał poziom i podsycił moją chrapkę na coś więcej w postaci kontynuacji. Ciekawe i warte obejrzenia, więc polecam serdecznie

2 2

Brawo admini. Pisze ten komentarz 3 raz... Widzicie poniżej mój komentarz? Oryginalnie wyglądał on tak: "Film Super, tylko tłumaczenie tragiczne" Usuwanie wam nic nie da, ile razy go usuniecie, tyle razy go dodam. Zamiast usuwać mi komentarz usuńcie te słabe tłumaczenie i dodajcie lepsze. ///Admin: są dodane nowe tłumaczenia od innej grupy, pierwsze 7 playerów jest innej grupy, dodane niedawno. Powinieneś wiedzieć że reuploadujemy na bieżąco zazwyczaj. A że była pierw gorsza wersja to dodaliśmy i ją bo ludzie chcieli. A jak chcesz z nami wojować to damy bana i tyle.. Irytujesz tymi komentarzami. Wystarczyło nam na pw napisać na fb lub na AO mamy tu system wiadomości -_-  

0 0
@ArkuS

Wystąpił tu brak zrozumienia, ta osoba jest zirytowana usuwaniem jej komentarzy, żałuję że to przeczytałem ponieważ film obejrzę w kiepskim nastroju.

0 0

Oglądało się przyjemnie :) Z niecierpliwością wyczekuję kontynuacji w postaci 2 sezonu :)

0 0

Bardzo fajna kinówka, wolał bym drugi sezon ale niema co narzekać i tylko mieć nadzieję że i drugi sezon w końcu powstanie :)

0 0

Zajebisty polecam cieplutko

0 0

Po prostu obejrzenie obowiązkowe

0 0

Świetna kontynuacja świetnej serii. W dalszym ciągu oglądamy zmagania już doświadczonej w bitwach dowódczyni dywizjonu zaprawionych w boju magów. Czekam na kolejne odsłony z tej serii :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane