Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru

Historia ta rozgrywa się w erze bogów, roku 300. Yuuna Yuuki z jednej strony prowadzi spokojne życie jako drugoklasistka w gimnazjum, z drugiej zaś należy do „Klubu Bohaterów”, który to zajmuje się problemami związanymi z tajemniczą istotą zwaną „Vertex.”

 

Miejsce: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

2 0

Kiedyś podszedłem do tego i zrezygnowałem po pierwszym odcinku. Coś zdecydowanie nie dla mnie. Później usłyszałem kilka pochlebnych opinii na temat tego anime i postanowiłem dać serii drugą szansę. Obejrzałem kilka następnych i... ze łzami w oczach skończyłem całą serię jeszcze tego samego dnia. Seria naprawdę dobra, choć posiada trochę "niedociągnięć". Warto dać tej historii szansę i nie porzucać jej, dopóki się nie rozkręci.

0 0

Polecam jeśli pominąć pewne niedociągnięcia to jest to bardzo dobre anime, z bardzo fajną historią, a poza tym plus ode mnie za chuj ze spójnością przeróbmy to co mogło być bad endem na happy end ! Nienawidzę bad endów więc kocham za ten wybryk twórców :D Poza tym bardzo klimatyczna i piękna muzyka bitewna, a opening też niczego sobie

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?