Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Yuusha ga Shinda!

  Daleko na północy świata znajduje się Brama Piekła, portal dawniej używany przez Władcę Demonów do inwazji na świat ludzi. Dzięki legendarnemu bohaterowi Shionowi Bladeartsowi, dzierżącemu Excalibur oraz jego lojalnej grupie towarzyszy, Brama została zapieczętowana, a demoniczne zagrożenie pokonane.
  Niestety, pieczęć była niekompletna i zaczyna słabnąć, co pozwala demonom rozpocząć kolejną inwazję. Martwiący się o bezpieczeństwo swojej wioski, samolubny i zboczony farmer Touka Scott kopie pułapki, aby obronić się przed demonami. Ale nie trzeba się martwić, ponieważ Shion wyrusza, aby ponownie zapieczętować Bramę Piekła i uratować ludzkość!
  Przynajmniej taki miał zamiar, ponieważ legendarny bohater nie żyje, wpadając w jedną z pułapek, które wykopał Touka. Na szczęście zajmowanie się zmarłymi jest specjalnością nekromantki Anri Haynesworth. Mimo że nie może go ożywić, Anri może przynajmniej uratować ich misję, wpychając duszę Touki do gnijącego ciała Shiona i pociągając go wraz z nimi na miejsce Bramy Piekła. Nie chcąc pozostać w tyle, przyjaciółka z dzieciństwa Touki, Yuna Yunis, dołącza do nich. Razem trójka wyrusza jako najmniej odpowiednia grupa, jaka kiedykolwiek próbowała ocalić świat!

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  6/10

  0 0

  Dusza zboczonego farmera Touki Scotta zostaje przeniesiona do ciała zmarłego dość niespodziewanie bohatera, który miał ocalić ludzkość, teraz to Touka musi wypełnić tę misję za niego. Zawiązanie fabuły jest w porządku, ale wykonanie już gorsze, zwłaszcza, że protag przez większość sezonu działał mi na nerwy jako postać w ogóle - bardzo irytujący. Seria miała być zapewne tytułem czysto rozrywkowym i jako taka ogólnie spełnia swoje zadanie, niemniej większa jej część trąci takimi głupotami, że ręce opadają. Yuna i inne dziewczyny (z wyjątkiem Anri) odpowiadają w głównej mierze za elementy fanserwisu i niewiele więcej. Generalnie mam nic do takich produkcji, a nawet je lubię, tutaj jednak ewidentnie coś mi nie zagrało, w związku z czym męczyłem się podczas seansu i zapewne do tego tytułu nie wrócę - 5/10.

  0 0

  Fajne animu, trochę walki, trochę retrospekcji i duuuuuużżżżoooo zakolanówek. Polecam na chandrę można się pośmiać

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL