Yuusha Party wo Tsuihou sareta Beast Tamer, Saikyoushu no Nekomimi Shoujo to Deau

Poskramiacz bestii imieniem Rein był członkiem drużyny bohatera, jednakże, ponieważ nie mógł robić niczego innego poza władaniem zwierzętami, nie był w stanie nadążyć w walce.
„Wiesz tylko jak bawić się ze zwierzętami. Jesteś zwolniony.”
Po tym ja został wyrzucony z drużyny, teraz żyje swobodnie jako poszukiwacz przygód. W swojej podróży poznaje dziewczynę z kociego plemienia, tak zwanego najsilniejszego gatunku. Tymczasem grupa bohatera pozostaje nieświadoma, że ich poprzednie sukcesy zawdzięczają Rein…
Oto historia poskramiacza bestii, który nie jest już powstrzymywany, oraz jego spotkania z cennym towarzyszem.

Trailer: https://www.youtube.com/embed/s5-f9RDK1B4 anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Biorąc pod uwagę inne anime z 2022r. dla mnie to wypada dość dobrze. Można się kłócić, że to już było, że schematy są powtarzalne, już gdzieś to widzieliśmy. Tutaj jednak nie miałem syndromu, dobra oglądam tylko by to skończyć - oglądało się przyjemnie. Harem nie jest nachalny, gdzie w innych MC i towarzyszki tylko "lecą" na siebie. Tutaj ot zdobywa kolejne towarzyszki, które pomagają mu w podróży. Jako przerywnik od innych anime, i dobra zabawa przy oglądaniu, gdzie żarty nie są nachalne, ale akurat w punkt. Mi osobiście podpasowało. Warte obejrzenia. Czy będzie kolejny sezon, zobaczymy. Sezon 1 składa się bodajże z pierwszych 2 tomów LN, a obecnie dostępnych jest 8 - tak więc jest materiał na kolejny / kolejne sezony. Wszystko zleży od sprzedaży i przyjęcia anime na rynku. Zapewne będziemy musieli czekać do 2024./2025r. Jak dla mnie 8/10.

1 0

nic wyjątkowego ale da się obeirzeć

1 0

"A przynajmniej jej prolog" kończące słowa ostatniego odcinka które zapowiadają kolejne sezony, bardzo cieszą. Świetne anime które bardzo dobrze się oglądało, naprawdę ciekawe anime które warto zobaczyć. 9/10 i <3, leci Polecajka i czekam na 2 sezon

1 0

W sumie to przyjemne. Fajne anime.

1 0

Typowy harem i nic więcej fabuła łatwa do przewidzenia nie ma tu niczego co by wywołało u mnie efekt " WOW ALEŻ SIĘ DZIEJE" Sam bohater, który wywalił z drużyny naszego poskramiacza jest tak irytujący, że aż skręca 6/10 i raczej nic więcej :)

0 1

Jak dla mnie ta seria to lekka strata czasu. Nie żeby ta seria nie była warta oglądania ale to jest isekai gdzie MC jest OP, jest upośledzony harem i nie ma tam nic takiego oryginalnego. Niby ktoś się może przyczepić o to, że przecież jest oryginalność, bo "MC jest poskramiaczem, a dziewczyny to rasa wyższa", jednak jeżeli ktoś tak myśli to od razu mówię, że jest to za mało, żeby było oryginalnie. Ogólnie schemacik, w którym chodzi o to, żeby zachęcić zapaleńców dziewczyn z uszami, aby kupowali mangę albo jeżeli są to gadżety 5/10.

1 0
@tsuka850

Trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś, ale mnie mimo wszystko ta seria jakoś przypadła do gustu, więc ja dam nieco wyżej 7/10.

2 0

To jest jedno z moich ulubionych anime tego sezonu!!!!!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane