Yuusha, Yamemasu

Najsilniejszy na świecie bohater Leo, po tym jak pokonał władcę demonów Echidnę, staje się już niepotrzebny dla królestwa. Ludzie, których niegdyś chronił, zaczęli się obawiać jego siły, a on sam coraz częściej był nazywany potworem groźniejszym od władcy demonów.
Znudzony walką z nasyłanymi na niego zabójcami, postanawia dołączyć do armii Echidny, którą pokonał. A tam jest co robić… nadmiar obowiązków, problemy finansowe armii, niewystarczający personel i wiele innych problemów, których przyczyną nawiasem mówiąc był nie kto inny, jak sam bohater Leo.
Czemu władca demonów, mimo porażki nadal nie chce wrócić do świata demonów? „Czym” tak dokładnie jest bohater Leo i jaka jest jego przeszłość? Co wyjdzie ze współpracy bohatera z władcą demonów? Przekonajcie się sami.

Zwiastun:

Postaci: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Takie sobie. Przedostatni odcinek dramatyczny - gość "ginie" cały odcinek (mając przy tym czas na wspominki) a i tak mu się nie udaje. Kurde no takie słabe 4/10 niestety

0 0

Do 9 odcinka takie sielankowe zycie bez ciekawszych rzeczy za to w 9 odcinku fajny zwrot akcji a zakonczenie pozostawia wiele do zyczenia.

2 0

Oglądając to można skrócić, że tylko ostatnie odcinki miały jakikolwiek sens do obejrzenia, a reszta to strata czasu. Więc jak ktoś chce to obejrzeć niech się nie spodziewa czegoś wielkiego a nawet dobrego. 6/10.

1 2

Według mnie nie warte uwagi :P

2 1

Historia co prawda ciekawa, ale bardziej przegadanego anime w tym sezonie nie widziałem. Nawet w ostatnich dwóch epizodach, w górach - zamiast walczyć, stali na przeciwko siebie i gadali. Dramat. Mam nadzieję, że nikt nie popełni dalszego ciągu.

5 1

Jedna wielka katastrofa 5/10

1 0

Ciężki temat niby spoko ale przynudzają, obejrzeć można ale jest dużo lepszych pozycji w tym sezonie. 7/10

1 1

Jak dla mnie dosyć ciekawa historia bohater który dołącza do Armii Demonów żeby ratować ludzkość przed samym sobą. Jest w tym coś co skłoniło mnie do oglądania i wcale nie żałuję, z chęcią również obejrzę sezon 2 jeżeli kiedyś powstanie.

0 0
@raven07

Koncept fajny ale wykonanie już nie do końca.

2 1

Nudne i bez sensu 3/10...

0 0

Historia głębsza niż się wydaje. Zawiera trochę morału. Nieco toporne w odbiorze ale zdecydowanie powyżej średniej. 7/10

1 1

Nie podoba mi się tylko jedna rzecz "Królowa demonów nie jest za rozlewem krwi". Za takie posunięcie, muszę odjąć jedną gwiazdkę, szkoda!

2 2
@Inori

Z odcinka na odcinek jest coraz gorzej... Mam nadzieję, że się poprawi!

1 1

Opis wygląda całkiem dobrze ... czas zabrać się za oglądanie

1 2
@mixerred

po obejrzeniu całego anime ... było warto :))))

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane