Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kara no Kyoukai 06 „Zapis zapomnienia”.

Uczennica maga azaka Kokutou, młodsza siostra Mikiya, została poproszona przez swojego mentora, Touko Aozaki, o zbadanie jednego incydentu, w którym wróżki kradną wspomnienia uczniów szkoły Azaka, Akademii Reien. W miarę postępów w śledztwie, Shiki odkrywa, że Misaya Ouji, przewodnicząca rady uczniowskiej, jest tym, który kontroluje wróżki. Jednakże mózgiem, który dał jej moc, jest Satsuki Kurogiri, mag, który kontroluje słowa. Paradoksalnie, dzięki magi Satsuki, Shiki przypomina sobie, że spotkała już kiedyś Souren Araya i co jej dwa lata temu powiedział.

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2007
Czas trwania: 
7 (50 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

w zasadzie wg mnie nie było by tak źle gdyby nie pokazali Azaki kosztem innych postaci serio taki poziom umiejętności po kilku miesiącach szkolenia to spore przegięcie co nie zmienia faktu że nawet bez tego nadal byłby najsłabszą częścią ^^

6/10 ----- Ta część może nie przykuła mojej uwagi tak jak poprzednia, ale zła nie była. Dane było nam poznać siostre ,, Koktou ". Mimo iż ta część nie była przeznaczona dla naszej głównej bohaterki ,, Shiki " to nawet dobrze mi się oglądało. Tutaj scena po napisach końcowych znowu mnie zaciekawiła. Kolejna część nieruszona wciąż niecierpliwie czeka. Pora więc to zmienić. -----

0 0

Soundtrack <3 Kocham te filmy :)

Pierwsze co muszę napisać to oczywiście jaka jest wspaniała ścieżka dźwiękowa. ;> Ten film jest raczej przeciwieństwem ostatniego, najspokojniejszy ze wszystkich, ale co nie znaczy że nie ma w nim akcji. Super że poświęcili dużo czasu na pokazanie młodszej siostry Mikiyi, Azaki Kokutou, i można dowiedzieć się super niespodziewanej ciekawostki, czego już nie będę spoilerował. Bardzo podobał mi się ten pomysł z wróżkami, już nie pamiętam żebym oglądał anime w którym się pojawiają. To wszystko ode mnie, bye ;)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?