Zetman

Anime opowiada historię dwóch chłopców. Pierwszy Jin Kanzak urodził się z niesamowitymi nadludzkimi zdolnościami, dzięki którym potrafi przemienić się w postać o imieniu Zet. Drugi Kouga Amagi to niefrasobliwy romantyk wierzący w sprawiedliwość. Przy pomocy najnowszej technologii zamienia się w bohatera o imieniu Alpha. Oboje walczą w obronie ludzi z istotami zwanymi Graczami.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
13x24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Powiem tyle warto obejrzeć nie zwlekać .

0 0

to na serio jest horror lub dramat ?

0 0

Łał fajne anime :) wato obejrzeć podziękowania dla tłumacz i całej ekipie :)

0 0

Anime robione z uczuciem. Jest to horror, ale nie gore. Każdy lubiący ten gatunek powinien znaleźć postać/coś mu odpowie\dające. Nie jest może najbardziej oryginalne. Ale zdecydowanie przemyślane i stara się zaskoczyć widza tam gdzie potrzeba. W skrócie, jeżeli tu trafiłeś to CHCESZ.

Seria wymiata! Zapewne to była perełka 2k12 roku. Nie dość, że jest to horror to ma jeszcze wątek romansu, wybornie. Jedynym minusem tego anime jest dla mnie powiązanie z tak zwanymi 'super bohaterami', nigdy nie przepadałem za takim stereotypem. Opening oczywiście ssie co nadrabia to animacja endingu, a co do fabuły to całkiem interesująca, potwory przypominają mi te z Schwarzesmarken.

zajebista anima

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?