Zombieland Saga 01 PL 1080p

Następny odcinek
Open
Rapid
Vidlox
Mango
Video
Tune
Cherry
Open
Bez reklam

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
1
Autor napisów: 

Ookami-subs

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (12)

0 0

Super się zapowiada

0 0

WTF ?!

0 0

To będzie nudne, głupie i popieprzone ale zombie idolek jeszcze nie przerabiałem :D

0 1

Do odpalenia przekonały mnie wasze nagetywne komentarze, osobiście nienawidze serii z durnowatymi zombie - wiec dalam temu szanse, poki co usmialam sie do lez; to jest tak glupie, ze az piekielnie zabawne :D Jak najbardziej tak, zapowiada się bajecznie głupia i porąbana seria komediowa.

0 0
@Dieska

Podaj mi jedną rzecz którą uważasz że jest zabawną.

0 0
@Ke'll

Wszystko, rozbawil mnie sam zamysl wykonania anime, jakie wiekszosc ogladajacych skresla przez przelamanie schematu promowania zombi. Ich menager jest piekielnie zabawy, to jaki glos mu podlozyli, jak sie wyraza, jak bezsensownie tlumaczy dodaje temu uroku- to ze dziewczynki sa niespelna rozumu - ich "metalowy" taniec! Taniec i koncert byly swietne! Piekielnie dobre, komediowe uderzenie w zachowanie subkultury. Osobiscie widzie to jako glupkowata komedie. Jest lekkie, niewymagajace, bawi - nie kazdemu musi sie podobac :)

2 0
@Ke'll

Według mnie zabawne było jak ją samochód walnął :) ale ja mam dziwne poczucie humoru :)

1 0

Chiałam serie z dużą dawką brutalności a dostaje zombie idolki ;; NIE

1 0

I'm OUT. Jakimś cudem dotrwałem do końca, ale to by było na tyle. Zombie idolki najgorszy pomysł, do tego jakiś irytujący koleś, ok gdyby to było kilku minutowe max. 10min anime z gatunku komedii bez tego kolesia to może jeszcze by to uszło w tłoku, a tak to dno. Żeby tego było mało ending kompletnie nie pasuje.

0 0

Nope! Jak jest zombi to musi być krew a tu zero nic, ja tu nie przyszyłem oglądać jakiś zombi-idolek z menadżerem przerywem. Liczyłem na zupełnie co innego. I tu moja i jak widzie po komentarzach nie tylko moja prośba do tłumacza, by porzucił tą serie i przerzucił się na inną bo tylko szkoda jego cennego czasu na "TO COŚ" cokolwiek to jest. Są inne tytuły warte tłumaczenia.

1 0

Twórce tego Anime powinni zamknąć w Lublińcu ;]... Już od 1 sceny wiedziałem, że coś nie gra Jebło ją auto i zero krwi, myślę co jest grane w anime o zombi nie ma gore spodziewałem się zupełnie czegoś innego a nie chorej wersji idolek.

1 0

nie, nie i jeszcze raz nie, nie wroce juz do tego NIGDY !!!

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?