JAGLUN

  • Bardzo fajna animka, wciągająca. Gdyby nieco to rozciągnęli (trzy, maks cztery odcinki na dany arc) i wymyślili jakieś dodatkowe historie, do tego wyjaśnili i pociągnęli wątek z „poprzednim życiem” (nawet niezły romansik by z tego można „skleić”), to taka animka byłaby kozacka. Niestety króciutkie to takie, smuteczek… Solidne 7 na 10 =)

  • Hmmm… Mieszane uczucia… Pomysł kozacki, inny… Poruszone wiele problemów społecznych (nie będę pisał jakich, żeby nie spoilerować), jednak takie to jakieś męczące było. Czemu? Chyba dlatego, że akcja trochę za wolno się rozwijała i te sceny „achów” in”ochów” nad tą chorą miłością. O ile sceny z goryczą w ustach były rewelacyjne, o tyle te m…[Czytaj więcej…]

  • W tego typu filmach (czy nawet seriach) lubię psychozę i wartką akcję (seria Higurashi, Elfen Lied, Another). Film dobry, nawet bardzo dobry, zawierający wiele metafor dokonywanych przez człowieka wyborów, trwania przy obranej ścieżce, długo by wymieniać… Mimo wszystko jednak całość za mocno rozciągnięta, połowa czasu by wystarczyła. Ale…[Czytaj więcej…]

  • JAGLUN skomentował(a) wpis, 91Days 2 lata, 1 miesiąc temu

    Bardzo dobre anime. Ciekawa fabuła, wszystko dopięte na ostatni guzik. Dla osób lubiących gangsterskie klimaty można serię polecić z czystym sumieniem.

  • Zamknięcie całości, gdyż wszystko pozostałe, to extra gratisy. Seria epicka, jeszcze lepszej nie znalazłem.

  • Mój staaaary koment zniknął. Seria jest moją ulubioną ex aequo z „Kiss x Sis”. Co prawda dwa inne światy, ale tak jak naśmiałem się na „Kiss x Sis”, tak seria „Higurashi” wciągnęła mnie bez reszty. Co tu dużo pisać – wymiatacz po całości =)

  • JAGLUN zmienił/a swoje zdjęcie profilowe 2 lata, 1 miesiąc temu

  • JAGLUN zmienił/a swoje zdjęcie profilowe 2 lata, 1 miesiąc temu

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?