Aktywność

 • Paullaa opublikował(a) zmianę w grupie Logo grupy Pomocnicy OtakuPomocnicy Otaku 7 miesięcy, 4 tygodnie temu

  Hai, jestem z kitsune-subs i stwierdziłam, że mogę robić za takiego łącznika pomiędzy ao, a wami. Chętnie dowiem się o waszych pomysłach itd. c;

  • jakieś bardziej widoczne powiadomienia o tych konwersacjach tutaj, albo kanał na dis też był by fajny

  • —– Cóż jako weteran, bo chyba moge siebie tak określić ( 12 wiosen w świecie anime i mangi i sporo lat na samej stronie AO ) mam kilka takich propozycji :
   1. Blokada wystawiania oceny ( ,, gwiazdki ” ) do momentuu emisji danego anime – Bardzo często zdarza się tak, że anime ma same ,, 10 ” zanim jeszcze zostanie wyemitowany pierwszy odciek co jest bardzo mylące sczególnie dla osób zaczynających. Jak wiadomo ponad 70% osób posiłkuje się właśnie takimi ocenami, aby zdecydować czy warto zaczynać oglądać.
   2. Czat na głównej stronie – Fajnie że jest ,, discord ” i te ,, grupy ”. Jednak grupy są niestety bardzo słabo popularne. Wręcz grozi im wyginięcie. Dlatego przydałoby się coś w rodzaju głównego czatu na stronie głównej, gdzie każdy będzie mógł dołączyć do rozmowy wchodząć na stronke.
   3. Daty dodawania komentarzy – Aktualnie jest dodawane w takiej formie: ,, 2 dni temu ”, ,, 2 miesiące temu ”, ,, 2 lata temu ”. Fajnie by było mieć możliwość zobaczenia konkretnej daty ( dd-mm-rr ).
   4. Zakładka kontakt – Czasem zdarza się, że ktoś ma jakiśproblem z kontem. Wtedy zaczynają się poszukiwania kontaktu z Administratorem w formie e-mail, czego w zasięgu ręki nie ma.
   To by było na tyle co mi na szybko przyszło do głowy. Zachęcam do rzucania pomysłami. Dopóki ktoś chce to czytać. —–

   • Kontakt jest i zawsze był na dole strony. Czatu nie będzie bo kiedyś był i nie dało się nad tym zapanować niestety. Daty dodawania komentarzy mogą być bardziej konkretne, ale w moim odczuciu nie ma to większego znaczenia. Jeśli chodzi o wystawienie oceny o anime to w sumie ciężko będzie to zrobić bo nawet samo myanimelist nie ma takiej blokady i można ocenić nawet zanim się obejrzy daną pozycję 😡

  • To może, jakieś punkty za nabijanie poziomów. Jak choćby inny kolor komentarzy, jakieś gwiazdki przy nazwie.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?