Aktywność

 • Freckles-san opublikował(a) zmianę w grupie Logo grupy ωє ℓσνє αиιмєωє ℓσνє αиιмє 8 miesięcy, 3 tygodnie temu

  Moja teoria o modzie na powroty staje się coraz bardziej aktualna! InuYasha, anime z okresu 2000-2004, nie widziałem, dostanie… kontynuacje. Myślałem, Dororo było jednorazowym wypadem ale chyba rozpoczęło nową modę, o ile anime idzie za przykładem USA, które ostatnio uznało, że wszystko można nakręcić po raz drugi… A co wy o tym sądzicie? Które stare anime powinno mieć kontynuacje albo reboot? Czy to w ogóle ma sens?

  • nie oglądałem Yasha czy Dororo ale bym był wdzięczny gdyby zrobili kontynuacje Toradora, takiego Return-a bo mało jest anime z tak fajną fabułą, komedią,real live i romansem jednocześnie(jak ktoś ma na zbyciu to może polecić)

  • Wątpię by warto byłoby robić drugi sezon dla Toradora, w końcu najważniejsze wątki domknięto.

  • Niby racja ale co jak co ,kusi aby twoje best anime ever miało kontynuacje (co z tego że ponad 10 lat temu dodane XD)

   • Czy warto kontynuować? Najprawdopodobniej nie wyszłoby nic lepszego, a bardzo prawdopodobne, że wyszłoby coś gorszego. Czy warto niszczyć coś co było dobre?

  • Każdy ma inny gust… i masz racje”Najprawdopodobniej nie wyszłoby nic lepszego”

  • Dzięki za odpowiedzi. Próbuje wrzucać tu jakieś informacje ale przez to, że nie wyświetlają się żadne powiadomienia, że ktoś coś napisał na grupie mało osób tu zagląda.

  • Ta, fajnie by było gdyby były jakieś powiadomienia ale czuje że prędzej zrobią kanał na dis niż coś tu się zmieni. Chociaż nie obraził bym się z takiej powiązanej a A-O aplikacji, gdzie wstawiają wszystkie niusy anime takie komentarze jak tu itp. tylko żeby obejrzeć daną mangę czy anime trzeba by było wejść i tak tutaj.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?